Vánoční dárky pro ženy

Jaké jsou naše tipy na vánoční dárky pro ženy? Vybrali jsme nejlepší zážitkové dárky, které jsou vhodné jako vánoční dárky pro ženy. Inspirujte se a věnujte emoce....

Tipy na vánoční dárky pro ženu

Inspirujte se tipy na vánoční dárky pro ženu. To nejlepší z naší nabídky a nejlépe prodávané zážitky v minulém roce na jednom místě. Zařadili jsme nejvhodnější zážitky jako vánoční dárek, pokud na této stránce nenajdete to co hledáte, podívejte se na kompletní nabídku dárků pro ženy, kterou najdete na hlavní stránce našeho webu (černá lišta nahoře).

1. Vyhlídkový let

Vyhlídkové lety balonem a letadlem jsou nejprodávanějším dárkem pro ženy. Vyhlídkový let letadlem můžete ještě vylepšit o možnost pilotování. 

2. Kurz malování

Novinka loňského roku 20222 se stala velmi oblíbeným dárkem. Díky revulčnímu kurzu dokáže během večera namalovat krásný obraz a to vše ve skvělé společnosti.

3. Bungee jumping a tandemový seskok

Bungee jumping z mostu, jeřábu nebo ze skokanských můstků nebo tandemový seskok.  Adrenalinový, ale zcela bezpečný zážitek nejen pro ženy

4. Zážitkový pobyt

Tradiční welless pobyty jsou velmi oblíbeným dárkem. Stále oblíbenější se stávají i netradiční pobyty, kajutová plachetnice, OROOM v Brně, pobyty na zámku a glamping.

5. Masáže

Dokonalé masáže potěší všechny ženy, stačí zvolit konkrétní masáž a máte úžasný dárek na Vánoce.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.