Dárek k 18. narozeninám

Tápete, jaký vybrat dárek k osmnáctinám. 18. narozeniny jsou v životě každého velký zlom 🥳. Jak tedy vybrat ten pravý dárek, který udělá radost a bude celoživotní vzpomínkou? Nabízíme několik typů, které čerstvě dospělým udělají radost!

Jaký dárek k osmnáctinám? 

Skvělou volbou je například škola smyku! Vzhledem k tomu, že v osmnácti můžete získat řidičský průkaz, a tím pádem i první řidičské zkušenosti, může být škola smyku tím pravým dárkem. Během tohoto kurzu se dozví vše, co by měl každý řidič vědět a naučí se zvládat vůz 🚗 v kritických situacích. Víte snad o lepším dárku pro začínající řidiče?  

Chcete darovat něco bláznivého? Tandemový seskok 🪂, kde zažijí volný pád rychlostí až 250 kilometrů za hodinu, akrobatický let 🛩️s přetížením 5G nebo bungee jumping? Ale pokud hledáte dárek pro někoho, kdo by raději zůstal nohama pevně na zemi, sáhněte po kurzu přežití. Tohle jsou adrenalinové dárky, na které opravdu nezapomenou!  

Únikovky? Skvělá zábava ne jen pro jednoho! Ať už vyrazí s rodinou nebo kamarády, vždy je to záruka dokonalé zábavy. Únikové hry dnes nabízí neuvěřitelné množství témat a příběhů, ze kterých si vybere opravdu každý. Během chvilky se může stát Sherlockem Holmesem🧐 v detektivním příběhu, vrátit se zpět do středověku v Kingdome Come🗡️, prožít děsivé dobrodružství v Domě duchů👻, nebo se vrátit do dob totality a pokusit se překročit státní hranici. Únikové hry jsou zkrátka skvělý dárkem i tipem na narozeninovou oslavu... 

Hledáte dárek pro osmnáctiletou slečnu? Možná jí uděláte radost proměnou vizáže nebo nafocením profesionálních snímků 📸, kdy si bude připadat jako skutečná modelka. Můžete však také darovat dokonalou masáž. Vaše malá holčička už je zkrátka dávno pryč, a proto její vysněný dárek spíše najdete v dárcích pro ženy.

Myslíte si, že simulátory jsou jen hračka pro malé děti? Tak to jste na omylu! Simulátory, které najdete v naší nabídce, jsou dokonale promyšlené a dokážou simulovat realitu do nejmenších detailů. Na leteckých simulátorech Boeingu 737NG ✈️  z naší nabídky dokonce trénují i profesionální piloti. Ale darovat můžete i jízdu formulí na všech okruzích světa, nebo bitvu se stíhačkou Messerschmitt či Spitfire bitvu v 2. světové válce.

A pak jsou tu kurzy vaření 🍳. Další z dárků, který může být nejen zábavný, ale také praktický. Kdo by nechtěl umět neodolatelné sushi? Darovat můžete také kurz thajské kuchyně nebo čokoládový workshop. Ale pokud jídlo raději konzumuje, sáhněte raději po degustačním menu 🍽️, které může být současně skvělou příležitostí k oslavě narozenin.

Nenašli jste ten pravý dárek 🎁 k osmnáctinám, prohlédněte si kompletní nabídku zážitku, za naší nabídky si jistě vyberte.

 

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.