Dárky pro rodinu

Hledáte dárek pro celou rodinu, věnujte rodinný pobyt, únikovou hru, nebo třeba rodinný let balónem. U nás určitě vyberete ten pravý dárek :-).

Jaký dárek pro rodinu?

Ideální dárek pro celou rodinu, je zážitek, který si užijete společně. Nesmí to být jednostranná záležitost, kde si zážitek užívá jedna osoba a ostatní jsou spíše jako doprovod. Proto jsme v této kategorii připravili nabídku zážitků, kde se zabaví opravdu celá rodina včetně dětí. Primárně se v této kategorii vybírají dárky pro děti, ale takové, které budou bavit i rodiče a jaké zážitky jsou pro děti i rodiče vhodné?

Pořádnou porci zábavy si užije celá rodina na únikové hře, v nabídce máme skutečné perly. S námi se vydáte do středověku v hrané únikové hře Kingdom Come na tvrzi Malešov. Týmová spolupráce celé rodiny je nezbytná v Prison Island, kde se musíte společně vypořádat s úkoly ve stylu pevnosti Boyard. Podobnou únikovku najdete také v Terezíně. Nejstrašidelnější úniková hra v České republice je určena spíše pro rodinu se staršími dětmi, projekt Poltergeist nebo Dům duchů, je jen pro odvážné.

Unikátní kurz přežití na Šumavě zaměřený právě pro celou rodinu. Není tak extrémní jako klasická verze, ale můžete si být jisti, že to bude pořádná výzva, která vám může i změnit život. Pořádnou porci odvahy budete potřebovat během kurzu Via ferrat, naštěstí se dá obtížnost volit dle schopností skupiny.

Zážitek, který nadchne celou rodinu, je plavba hausbótem po Vltavě, z Hluboké až na Orlík. Komfortně vybavené hausbóty jsou určeny i pro týdenní plavby. Možná trochu adrenalinu zažijete při plavbě na plachetnici po lipenském jezeře, skvěla strávené dny s nocováním v podpalubí.

Velkolepé dobrodružství zažijete společně během Canyoningu ve Slovinsku, Itálii nebo v Rakousku. Projekt nazvaný seznamte se s Canyoningem je určena pro začátečníky a vhodná i pro děti od 8 let. Obtížnost lze upravit dle schopností skupiny. Další skvělé rodinné zážitky ve Větrném tunelu nebo v Surf Aréně a to není rozhodně vše.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.