Dárky pro rodinu

Hledáte rodinný dárek? Vyberte únikovou hru, dobrodružné ferratové lezení, létání ve větrném tunelu nebo zájezd do Disneylandu. U nás určitě vyberete ten pravý dárek...

Dárek, který potěší celou rodinu...

Z dárku se nemusí radovat jen jednotlivec! Není nic hezčího než jedinečné okamžiky sdílet s ostatními. Spoustu zážitků si můžete užít společně 👨‍👩‍👧‍👦!

Oblíbeným dárkem jsou únikové hry, které dnes nabízí nepřeberné množství příběhů od pohádkových až po hororové. Vydejte se do pohádkového Wonderlandu, přijděte na kloub detektivní zápletce jako Sherlock Holmes🕵🏻, přeneste se do světa Star Wars nebo prožijte dobrodružství ve stylu Pevnosti Boyard. Na ty nejodvážnější čeká hororová hra Dům duchů 👻  nebo Poltergeist. Pokud tedy vyberete tu pravou únikovku, můžete si ji užít i s malými dětmi.  

Podniknout můžete i rodinný výlet do Disneylandu nebo Legolandu 🎢. A věřte, že si tu opravdu přijde na své celá rodina...

Máte rádi adrenalin a zkoušíte nové věci? Užijte si rodinné odpoledne s flyboardingem, pří surfování 🏄🏻‍♂️ nebo ve větrném tunelu. Ikdyž u těchto zážitků musíte počítat s určitým věkovým omezením! 

S šestiletým dětmi můžete vyzkoušet létání ve větrném tunelu, chytit si svou vlnu  v Surf aréně  nebo zdolat první skálu na ferratovém kurzu lezení🧗‍♂️. Je jim víc jak deset? Vyzkoušejte společně flyboarding ... můžete se potápět jako delfíni 🐬, vrhat salta a vznášet se nad vodní hladinou! Kdo z vás dokože zkrotit vodní proud pod sebou a předvede na vodní hladině ty nejlepší kousky? A ještě je tu canyoning ve Slovinsku, Rakousku nebo Itálii! Skvělá adrenalinová zábava, při které si vyzkoušíte slaňování, skoky do vodopádů i přírodní klouzačky - zkrátka takový přírodní zábavní park! Canyoning je určen pro děti od 15. let, s mladšími dětmi si jej můžete užít jako privátní akci!

Nenašli jste ten pravý dárek 🎁? Podívejte se na kompletní nabídku dárků pro děti, z naší nabídky si jistě vyberete!

 

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.