Dárek k 50. narozeninám

Vybrat dárek pro muže k 50. narozeninám může být pěkný oříšek! Má pocit, že jeho život po padesátce už skončil? Dokažte mu, že 50 je jen číslo. Plnit sny bychom si měli v každém věku. Je přece ještě tolik věcí, které nestihnul…

Nevíte, jaký dárek 🎁 vybrat pro muže k 50. narozeninám? V tomhle věku rozhodně nepatří do starého železa a stále by chtěl něco pořádného zažít! Nabízíme širokou škálu zážitkových dárků…

Většina mužů miluje rychlá auta 🚗, pokud něco takového ještě nezkusil, bude jízda ve Ferrari nebo Lamborghini skvělým dárkem. V supersportech se může svést na několika místech po celé České republice. V Brně, Praze, Ostravě a Olomouci se jezdí po okresních silnicích nebo dálnici. V Příbrami, Brně a Mostě si může vyzkoušet jízdu ve Ferrari nebo Lamborghini také na polygonu.

Má raději jízdu v terénu? Potom mu nejspíš udělá větší radost dárek v podobě jízdy na čtyřkolce nebo hummerem 🚙. Pro fanoušky vojenské techniky je jako stvořená jízda tankem nebo BVP.

Oblíbeným dárkem jsou vyhlídkové lety. Kdo by se nechtěl proletět nad krajinou, kterou důvěrně zná. Ať už zvolíte let horkovzdušným balónem nebo vyhlídkový let letadlem 🛫, určitě neuděláte chybu! Skvělé je, že vyhlídkové letadlo může i sám pilotovat.

Pokud by si chtěl vyzkoušet pilotování, ale skutečného letadla se „bojí“, můžete mu darovat simulátor. V naší nabídce najdete reálné simulátory Boeingu 737NG ✈️, ve kterých trénují i profesionální piloti. Může si vyzkoušet start dopravního letadle i přistání na nejznámějších letištích světa, nebo na vlastní kůži prožít některou z leteckých katastrof. Pokud je fanouškem 2. světové války najdete v naší nabídce také stíhačky Messerschmitt nebo Spitfire, ve kterých může zakusit válečnou vřavu.

V práci se chvilku nezastaví, a proto hledáte dárek, při kterém by si mohl dopřát klid a odpočinek. Nabízíme řadu wellness pobytů a masáží po celé České republice, které zajistím potřebnou relaxaci. Skvělým pobytovým dárkem jsou pivní lázně 🍺. A věřte, že s konzumací piva to má jen pramálo společného.

Pro milovníky dobrého alkoholu se jako skvělý dárek nabízí degustace vybraných rumů a pálenek 🥃 z celého světa. Pokud naopak neodolá dobrému jídlu, můžete vsadit na degustačním menu 🍽️ připraveném mistry ve svém oboru.

Chtěli byste pořádnou pecku, ze které se posadí na zadek! Potom darujte tandemový seskok 🪂. Maximální adrenalinový zážitek a dokonalý skok do druhého půlstoletí. A pokud by to na něj bylo už přece jen moc, může si svůj dárek bez nejmenších problému kdykoliv vyměnit za jiný.

Podívejte se také do kompletní nabídky všech zážitků pro muže.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.