Dárky pro ženu

Hledáte dokonalý dárek pro ženu? U nás najdete širokou nabídku zážitků, které budou skvělým dárkem pro jakékoliv příležitosti. Máte doma spíše pohodářku, drsňačku nebo snad miluje romantiku? Vyberte pro ni dárek, který ji bude skutečně bavit! Víme, po čem ženy touží... :-)

Hledáte ten pravý dárek pro partnerku, maminku, babičku nebo kamarádku? V naší široké nabídce zážitků, pobytů a zájezdů jistě ten pravý dárek pro ženu vyberete! Nevíte, co tento rok vybrat k výročí nebo narozeninám? Darujte zážitek! Dárek, který neomrzí…

Jak vybrat ten správný dárek pro ženu?

Abyste se v naší zážitkové nabídce co nejlépe orientovali, rozdělili jsme dárky pro ženy do několika kategorií. Máte doma romantičku, pohodářku nebo snad závodnici? Máte nějaký cenový limit nebo nechcete za vysněným zážitkem daleko cestovat? Nastavte si filtrovaní, se kterým vyberete ten pravý zážitek. 

Dárek pro závodnice, nejoblíbenější zážitek u mužů, ale i ženy, rády řídí rychlá nebo velká auta. Vybrat můžete supersportovní auta renomovaných značek Ferrari, Lamborghini a dalších výrobců sportovních aut. Touží snad po pořádném autě v náročným terénu, není problém, takový Hummer nebo závodní Tatra jsou opravdovými kolosy, který si poradí s jakýmkoliv terénem. Největší adrenalin zažijí v závodním autě nebo se závodní buginou a co třeba navigátorkou v rally?

Adrenalinové dárky pro ženy, které se ničeho nebojí a vrhají se do každé výzvy. Je to vodní živel, věnujte létaní nad vodní hladinou, neboli flyboardové boty, které skutečně umožňují létat nad vodní hladinou. V nabídce najdete děsivé únikové hry, kde se bude opravdu hodně bát, vrcholem nabídky je Poltergeist, která je považována za jednu z nejděsivějších únikových her na světě. Nejtradičnější adrenalinový zážitek je tandemový seskok padákem a Bungee jumping.

Z opačného soudku jsou dárky pro romantičky. Co by to bylo za romantický zážitek, který by si užila sama. V této kategorii najdete romantické pobyty pro dva, víkend na jachtě nebo třeba degustační menu pro dvě osoby.

Letecké dárky pro ženy jsou zážitky, které se odehrávají ve vzduchu. Patří sem tradičně vyhlídkový let letadlem nebo balónem. Letadlo může dokonce i pilotovat. Adrenalinovější let zažije při letu akrobatickým letadlem. Náhradou skutečných letadel jsou naprosto reálné simulátory sloužící jako výcviková střediska. V této kategorii najdete také let ve větrném tunelu, nebo létaní nad vodou s flyboardingem.

Hledáte dárek pro maminku? V této kategorii najdete romantické, ale i adrenalinové zážitky. Mixér a kuchyňský spotřebič určitě není tím pravým dárkem pro maminku, které si rozhodně zaslouží něco pořádného zažít.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.