Dárky pro ženu

Zážitkové dárky pro ženy na jednom místě, víme po čem ženy touží :-). Vyberte si z našich tipů na dárek pro ženu. Je to spíš drsňačka, závodnice nebo miluje romantiku... S námi určitě vyberete ten pravý dárek.

Hledáte ten pravý dárek pro ženu? V naší přehledné nabídce zážitků, pobytů a zájezdů na jednom místě, ten pravý dárek pro ženu rozhodně najdete. Zážitek nebo pobyt je to nejlepší co můžete darovat, protože na prožité zážitky se nezapomíná a kuchyňský spotřebič nebo nové nádobí, osobní dárek opravdu není.

Jak vybrat ten správný dárek pro ženu?

Aby naše nabídka byla co nejpřehlednější, rozdělili jsem dárky pro ženy do různých kategorií se zaměřením na povahy. Máte doma romantičku, pohodářku nebo snad závodnici? Nabídku dárků můžete dále třídit podle ceny a lokality. Hledáte levnější dárek, není nic jednoduššího, než si zobrazit dárky pro muže od nejlevnějšího a naopak. Víte o svém přítelkyni, kamarádce nebo manželce, že nerada někam cestuje, nechte si jednoduše zobrazit nabídku dárků pouze ve vámi preferované lokalitě.

Dárky pro....

Každá žena má nějakou povahu, a to by mohlo výrazně pomoci při výběru toho správného dárku. A právě proto, jsme různé povahy použili jako kategorie zážitků.

Dárek pro závodnice, nejoblíbenější zážitek u mužů, ale i ženy, rády řídí rychlá nebo velká auta. Vybrat můžete supersportovní auta renomovaných značek Ferrari, Lamborghini a dalších výrobců sportovních aut. Touží snad po pořádném autě v náročným terénu, není problém, takový Hummer nebo závodní Tatra jsou opravdovými kolosy, který si poradí s jakýmkoliv terénem. Největší adrenalin zažijí v závodním autě nebo se závodní buginou a co třeba navigátorkou v rally?

Adrenalinové dárky pro ženy, které se ničeho nebojí a vrhají se do každé výzvy. Je to vodní živel, věnujte létaní nad vodní hladinou, neboli flyboardové boty, které skutečně umožňují létat nad vodní hladinou. V nabídce najdete děsivé únikové hry, kde se bude opravdu hodně bát, vrcholem nabídky je Poltergeist, která je považována za jednu z nejděsivějších únikových her na světě. Nejtradičnější adrenalinový zážitek je tandemový seskok padákem a Bungee jumping.

Z opačného soudku jsou dárky pro romantičky. Co by to bylo za romantický zážitek, který by si užila sama. V této kategorii najdete romantické pobyty pro dva, víkend na jachtě nebo třeba degustační menu pro dvě osoby.

Letecké dárky pro ženy jsou zážitky, které se odehrávají ve vzduchu. Patří sem tradičně vyhlídkový let letadlem nebo balónem. Letadlo může dokonce i pilotovat. Adrenalinovější let zažije při letu akrobatickým letadlem. Náhradou skutečných letadel jsou naprosto reálné simulátory sloužící jako výcviková střediska. V této kategorii najdete také let ve větrném tunelu, nebo létaní nad vodou s flyboardingem.

Hledáte dárek pro maminku? V této kategorii najdete romantické, ale i adrenalinové zážitky. Mixér a kuchyňský spotřebič určitě není tím pravým dárkem pro maminku, které si rozhodně zaslouží něco pořádného zažít.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.