Dárky pro holky

Tipy na dárky pro holky, jaké jsou nejvhodnější, které udělají zaručeně radost? Nemusí to být jenom holčičí dárky, proč by se nemohli proletět ve větrném tunelu, nebo zažít adrenalinové svezení v autě.

Dárky pro malé i velké sportovce

Máte doma malého nebo velkého neposedu? Nevydrží chvilku v klidu a vy z něj občas šílíte! Dopřejte mu dárek 🎁, při kterém se nejen dobře pobaví, ale možná i unaví!

Užijte si dárek společně 👨‍👩‍👧‍👧! Skvělé jsou únikové hry, při kterých navíc můžete potrápit i mozkové závity. Zahrajte si na Sherlocka Holmese🕵,  přeneste se do středověku v jedinečné hře Kingdom Come ⚔️, vydejte se na dobrodružnou speleologickou misi nebo si užijte nekonečnou zábavu ve stylu pevnosti Boyard. Pokud vyberete tu pravou únikovku, můžete se na ni vydat i s malými dětmi. Vyrazit však můžete také na rodinnou plavbu plachetnicí po Lipně nebo dobrodružné splouvání řeky Vltavy na raftu 🚣 nebo paddleboardu. Podniknout můžete i rodinný výlet do Disneylandu nebo Legolandu 🎢. A věřte, že si tu opravdu přijde na své každý...

Hledáte tip na adrenalinový zážitek pro děti? Už od 6 let děti mohou zažít létání ve větrném tunelu, chytit si svou vlnu  v Surf aréně 🏄🏻‍♂️  nebo zdolat první skálu  na ferratovém kurzu lezení🧗‍♂️. Je ji víc jak deset? Překvapte je flyboardingem, při kterém se mohou potápět jako delfíni 🐬, vrhat salta a vznášet se nad vodní hladinou. Vyzkoušet však mohou také bungee jumping nebo tandemový seskok 🪂, samozřejmě pod dohledem zkušeného instruktora . A od 15. let je tu ještě canyoning ve Slovinsku, Rakousku nebo Itálii!

Počítačové hry tak trochu jinak, aneb reálné simulátory aut i letadel, které nadchnou nejen děti. Pro mladší děti máme v nabídce simulátor stíhačky  a simulátor formule🏎️ s virtuální realitou. Oba simulátory jsou samozřejmě určeny také pro starší děti a dospělé. Pro starší děti najdete v naší nabídce náročnější simulátory, respektive trenažery, na kterých trénují opravdoví piloti 👨‍✈ i automobilový závodníci. Chtěl by si vyzkoušet pilotovat dopravní letadlo Boeing 737NG ✈️? u nás mu tento sen můžete splnit!

Nenašli jste ten pravý dárek 🎁? Podívejte se na kompletní nabídku dárků pro děti, z naší nabídky si jistě vyberete!

 

 

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.