Letecké dárky

Touží se proletět, ale nevlastní pilotní lístek a nemá s létáním, kromě cest na dovolenou, velké zkušenosti? U nás najdete širokou nabídku zážitků s pilotováním letadla i vrtulníků po celé České republice. Pokud má strach z výšek, můžu si vyzkoušet i naprosto reálné letecké simulátory.

Pilotování letadla jako dárek!

Touží pilotovat letadlo nebo vrtulník? S námi mu to můžete splnit! Stát se pilotem opravdového letadla 👨‍✈️ nemusí už být už jen nesplněný sen! I s nulovými znalostmi si dnes můžete pilotování vyzkoušet. A nemusíte mít žádné obavy, tento zážitek je naprosto bezpečný. Záda mu budou jistit piloti s letitými zkušenostmi, kteří se postarají, aby letadlo bezpečně vzlétlo i přistálo…

V naší nabídce nabízíme pilotování na řadě míst po celé České republice, takže za vysněným zážitkem nebude muset cestovat daleko. Výjimkou je pouze pilotování vrtulníku 🚁, které je možné pouze v Brně a v Sazené.

Většina kurzů má velmi podobnou náplň. V první části se seznámíte s letadlem a s veškerými postupy, které je nutné dodržet před každým startem. Vzlétnutí, stejně jako přistání letadla, je samozřejmě plně v rukou hlavního pilota, ale ve vzduchu už přebírá knipl druhý pilot, tedy držitel poukazu. V naší nabídce však najdete i rozšířený hodinový kurz v Příbrami, kde máte možnost si 2x vyzkoušet start i přistání. 

Není simulátor jako simulátor. Doba pokročila a označení „reálné simulátory“ rozhodně není žádná nadsázka. Pilotování takového simulátoru je naprosto autentickým zážitkem . Vždyť na těchto simulátor se cvičí i profesionální piloti. Nejlepší simulátory dopravního letadla Boeing 737NG ✈️ najdete v Brně a v Praze, v Praze navíc můžete na zážitek přibrat i 10 pasažérů. Na palubě letadla se o komfort všech cestujících starají letušky.

Boeing vás neláká? Pilotovat můžete i jiné simulátory, například bojovou stíhačku nebo historické letadlo!

Zážitky ve vzduchu nejsou jen pilotování!

Na pilotování letadla si netroufá? Nevadí! V naší nabídce najdete také širokou nabídku vyhlídkových letů letadlem i horkovzdušným balónem.

Touží po nostalgii dávných časů, je to nenapravitelný snílek vyberte jako dárek let balónem. Pokud se však touží proletět nad krajinou svého srdce a jeho let má mít konkrétní cíl, sáhněte raději po letu letadlem 🛫. Větru totiž bohužel poručit neumíme!

Adrenalin ve vzduchu?

Hledáte letecký zážitek s pořádnou porcí adrenalinu? Darujte akrobatický let letadlem 🛩️ s jedinečným přetížením až 5G, který zamotá hlavu i těm největším tvrďákům. V Brně si navíc může vyzkoušet i let stíhačkou Delfín, která byla a někde stále je využívána jako cvičný letoun pro piloty stíhaček a dokáže letět rychlostí neuvěřitelných 700 kilometrů za hodinu.

Volný pád z výšky až 4 kilometrů může zažít při tandemovém seskoku 🪂. Věděli jste, že se při něm řítíte k zemi rychlostí  více než 200 kilometrů za hodinu. A nesmíme zapomenout také na bungee jumping, který si navíc můžete vyzkoušet i ve dvou. 

Další tipy na skvělé dárky najdete v kompletní nabídce dárků pro muže.

 

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.