Letecké dárky

Hledáte dárek pro muže, který touží pilotovat letadlo? Proč mu jeho sen nesplnit! U nás najdete širokou nabídku zážitků s pilotováním letadla i vrtulníků po celé České republice. Pokud má strach z výšek, můžu si vyzkoušet i naprosto reálné letecké simulátory. S námi vyberete ten pravý dárek :-).

Pilotování letadla jako dárek!

Hledáte dárek pro muže, který touží pilotovat letadlo? Tak jste na správném místě, u nás se může pilototem opravdového letadla!!! Možná si říkáte, že je to nesmysl půjčit cizímu člověku bez zkušeností do ruky knipl a nechat ho pilotovat, nicméně když máte piloty s letitými zkušenostmi z pilotování, tak si můžeme dovolit splnit i tento vysněný zážitek. A rozhodně se nemusíte bát, zážitek je naprosto bezpečný.

V nabídce jsou různé druhy kurzů, které kromě jednoho, mají podobnou náplň. V první části se seznámí s letadlem a s procedury, které předchází samotnému startu. Společně s pilotem naplánujete trasu, zkontrolujete letadlo a požádáte kontrolní věž o povolení ke startu. Samotný start je samozřejmě na první pilotovi, ale ve vzduchu přebírá pilotování druhý pilot, tedy držitel poukazu. Přistání je opět na prvním pilotovi. Nicméně máme v nabídce i rozšířený hodinový kurz, kde si dokonce 2x vyzkoušíte start i přistání.

Není simulátor jako simulátor. V dnešní době pokročila technologie téměř k dokonalosti a pilotování na simulátoru se tak stává naprosto autentickým zážitkem. Nejlepší simulátory dopravního letadla najdete v Brně a v Praze. První věc, co každého překvapí je technické zpracování kokpitu, které naprosto odpovídá reálnému a navíc je zde vše plně funkční. V Praze bude pilotovat v kokpitu až pro 10 osob!!! Na palubě letadla jsou letušky, které se starají o komfort všech cestujících. Samotná simulace je téměř jako ve skutečnosti a není se čemu divit, že jsou tyto simulátory využívány jako tréninkové trenažery pro skutečné piloty. Pilotovat můžete i jiné simulátory, například bojovou stíhačku nebo historické letadlo. Vybírat samozřejmě můžete i z naší kompletní nabídky dárků pro muže.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.