Adrenalinové zážitky pro děti

Velký výběr adrenalinových zážitků pro všechny malé milovníky výzev, sportu a adrenalinu.Darujte let ve větrném tunelu, flyboarding nebo bungee jumping!

Tipy na adrenalinové zážitky pro děti

Máte doma malého nebo velkého neposedu? Nevydrží chvilku v klidu a vy z něj občas šílíte! Dopřejte mu dárek 🎁, při kterém se nejen dobře pobaví, ale možná i unaví!

Společný dárek pro celou rodinu👨‍👩‍👧‍👧

Skvělé jsou únikové hry, při kterých navíc můžete potrápit i mozkové závity. Zahrajte si na Sherlocka Holmese🕵,  přeneste se do středověku v jedinečné hře Kingdom Come ⚔️, vydejte se na dobrodružnou speleologickou misi nebo si užijte nekonečnou zábavu ve stylu pevnosti Boyard. Pokud vyberete tu pravou únikovku, můžete se na ni vydat i s malými dětmi. Vyrazit však můžete také na rodinnou plavbu plachetnicí po Lipně nebo dobrodružné splouvání řeky Vltavy na raftu 🚣 nebo paddleboardu. Podniknout můžete i rodinný výlet do Disneylandu nebo Legolandu 🎢. A věřte, že si tu opravdu přijde na své každý...

Hledáte adrenalinový dárek pro děti?

Už od 6 let děti mohou zažít létání ve větrném tunelu, chytit si svou vlnu  v Surf aréně 🏄🏻‍♂️  nebo zdolat první skálu  na ferratovém kurzu lezení🧗‍♂️.

Je jim víc jak deset? Překvapte je flyboardingem, při kterém se mohou potápět jako delfíni 🐬, vrhat salta a vznášet se nad vodní hladinou. Vyzkoušet však mohou také bungee jumping nebo tandemový seskok 🪂, samozřejmě pod dohledem zkušeného instruktora . A od 15. let je tu ještě canyoning ve Slovinsku, Rakousku nebo Itálii!

Počítačové hry tak trochu jinak, aneb reálné simulátory aut i letadel, které nadchnou nejen děti.

Pro mladší děti máme v nabídce simulátor stíhačky  a simulátor formule🏎️ s virtuální realitou. Oba simulátory jsou samozřejmě určeny také pro starší děti a dospělé. Pro starší děti najdete v naší nabídce náročnější simulátory, respektive trenažery, na kterých trénují opravdoví piloti 👨‍✈ i automobilový závodníci. Chtěl by si vyzkoušet pilotovat dopravní letadlo Boeing 737NG ✈️? u nás mu tento sen můžete splnit!

Nenašli jste ten pravý dárek 🎁? Podívejte se na kompletní nabídku dárků pro děti, z naší nabídky si jistě vyberete!

 

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.