Dárky pro děti

Ty nejlepší zážitkové dárky pro vaše děti na jednom místě! Víme, po čem děti touží... 😃. Vyberte si z našich tipů na dárky pro děti! Máte doma puberťáka, závodníka nebo nadšeného sportovce? ... S námi jimu určitě vyberete ten pravý zážitek. Vyberte dárek, který vašim dětem udělá opravdu radost!

Hledáte dárek, který bude tím pravým pro vaše děti? Vybrat dárek může být docela oříšek! Naše široká nabídka zážitků vám jistě pomůže najít ten pravý dárek pro dítě jakéhokoliv věku. Abyste se v naší zážitkové nabídce co nejlépe a co nejrychleji zorientovali, rozdělili jsme dárky pro děti do několika kategorií. Máte doma nadšence do autíček nebo milovníka letadel, hledáte dárek pro puberťáka nebo k osmnáctinám? Máte nějaký cenový limit nebo nechcete za vysněným zážitkem cestovat příliš daleko? Nastavte si filtrovaní podle ceny nebo kraje a vyberete ten pravý zážitek!

Dárky pro autíčkáře, aneb i děti milují auta. Máte doma malého automobilového nadšence nebo nadšenkyni? Možná by se toužili projet na sedadle spolujezdce nablýskaného Ferrari. Kromě sportovních aut, nabízíme také spolujízdu v rally nebo svezení ve velkých offroadech. Chtěli by si vyzkoušet řízení? Dětská buggy může být prvním krůčkem k tomu stát se skutečným závodníkem. Ještě lepší variantou je však závodní automobilový trenažer, na kterém trénují i skuteční závodníci.

Letecké trenažery najdete v kategorii dárky pro děti piloty a nejsou to jen tak ledajaké simulátory, ale přímo tréninkové trenažery s plně funkční replikou. Pro starší děti nabízíme kurz pilotování opravdového letadla, tedy kromě startu a přistání. 

Pro sportovce, ale i pro pecivály jsou to zážitky zaměřené na pohyb a jak jinak odtrhnout dítě od počítače nebo mobilu, než darovat skvělý zážitek. Děti mají rádi superhrdiny, tak co se rovnou takovým superhrdinou stát. Speciální tryskové flyboardové boty totiž umožňují létat nad vodou. Navštivte kategorii sportovních zážitků.

Zážitky s celou rodinou, možná máte doma děti, pro které trávit čas s rodinou už není cool, ale to se s našimi zážitky rozhodně změní. Plavba na plachetnici nebo Hausbótem musí mít svého kapitána a kdo to asi bude? Svěřte mu kormidlo a máte vystaráno. Jste akční, vydejte se na kurz Via ferraty nebo rovnou na canyoning. Skvělé únikové hry pro celou rodinu, společný zážitek, na který budete dlouho vzpomínat. 

Nejnáročnější výběr je pochopitelně pro puberťáky, pro které není nic cool a právě z tohoto důvodu, jsme vybrali zážitky, které rozhodně cool jsou. Naše tipy najdete v kategorii dárky pro puberťáky.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.