Dárek pro děti

Dětská radost z dárků potěší celou rodinu, víme jaký dárek udělá zaručeně radost. Prohlédněte si naše tipy na originální dárek pro děti, svezení v rychlém autě, autentické simulátory, únikové hry, nebo návštěva továrny na čokoládu. Nabízíme dárky pro děti ke všem možný příležitostem.

Hledáte dárek pro děti?

Hledáte ten pravý dárek 🎁 pro vaše děti? Z vlastní zkušenosti víme, že to někdy nemusí být vůbec snadné! Pryč jsou časy, kdy mu udělala radost obyčejná hračka, a vy ve výběru dárku tápete?

Naše široká nabídka zážitků vám pomůže najít ten pravý dárek pro dítě jakéhokoliv věku. Máte doma milovníka autíček nebo letadel, hledáte dárek pro puberťáka nebo něco jedinečného k osmnáctinám? Máte nějaký cenový limit nebo nechcete za vysněným zážitkem cestovat příliš daleko? Nastavte si filtrovaní podle ceny nebo kraje a vyberete ten pravý zážitek!

Máte doma malého automobilového nadšence nebo nadšenkyni? Nakoukněte do kategorie dárky pro autíčkáře! Víme, že auto řídit ještě nemůže, ale i takové svezení může být skvělým zážitek, zvlášť kdy půjde o skutečný závoďák🚗. Chce si přeci jen vyzkoušet řízení? Dětská buggy bude prvním krůčkem k tomu, stát se skutečným závodníkem.

Pro milovníky letadel a létání jsou tu letecké trenažery v kategorii dárky pro děti piloty. A nejsou to žádné hračky, ale plně funkční repliky.  Třeba takové simulátory Boeingu ✈️ slouží k výcviku profesionálních pilotů 👨‍✈️. Starší děti si můžou vyzkoušet pilotovat opravdové letadla, tedy kromě startu a přistání. 

Hledáte dárek, který pobaví, a třeba i unaví? Odtrhněte děti od počítačů nebo mobilů 📴a darujte jim zážitek, který si užijí sportovně založené děti, ale i ty, které jinak sportovním aktivitám nijak neholdují. Vybírat můžete dárky, které pověří nejen fyzické schopnosti, ale často potrápí i mozkové závity. Darujte létaní ve větrném tunelu, kurz lezení 🧗🏼 nebo třeba únikovou hru.  

Užijte si dárek společně! Říkáte si, proč by si měli dárek užívat sami? Zážitky s celou rodinou 👨‍👩‍👦‍👦 jsou skvělou volbou, pokud si chcete zážitek užít společně! Vyrazit můžete za společnou zábavou do Disneylandu nebo Legolandu🎢, potrápit mozkové závity při únikových hrách. Pokud s rodinou trávíte čas aktivně, můžete vyzkoušet kurz lezení, létání ve větrném tunelu nebo canyoning. Ať už vyberete cokoliv, jistě budete na společný zážitek dlouho vzpomínat!

Nejnáročnější je vždy výběr dárku pro puberťáky!  Nic není dost cool a obzvlášť vy jste totálně out… Naše tipy na dárky rozhodně 🆒 jsou. A pokud přece jen šlápnete vedle, může si svůj dárek bez problémů vyměnit za jiný.👍

Dárek pro děti k různým příležitostem

Zážitek je ideálním dárkem ke všem možným příležitostem. Velkou výhodou zážitkového dárku je, že se nebude nikde povalovat, nebude zbytečně zabírat místo v poličce a hlavně, je to něco, co si bude vaše dítě dlouho pamatovat. Zážitek je ideální jako dárek k narozeninám, na Vánoce nebo třeba za vysvědčení. Dárek pro děti můžete často využít celá rodina a strávit tak úžasný čas společně.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.