Dárky pro děti

Zážitkové dárky pro děti na jednom místě, víme po čem děti touží :-). Vyberte si z našich tipů na dárek pro děti. Máte doma puberťáka, závodníka, nebo sportovce... S námi určitě vyberete ten pravý zážitek.

Jaký dárek pro děti?

Vybrat dárek pro malé problém není, ale co darovat třeba puberťákovi? Inspirujte se našimi tipy na dárek, od menších dětí až po puberťáky. Z naší nabídky si jistě vyberete ten pravý zážitkový dárek. Abychom vám to usnadnili, připravili jsem kategorie dle povahy nebo zájmu. Opět platí, že si zážitek může jednoduše vyměnit za jiný, nic tedy neriskujete. Platnost poukazu je u nás minimálně 1 rok.

Dárky pro autíčkáře, aneb i děti milují auta a které by se nechtělo projet na sedadle spolujezdce třeba ve Ferrari. Kromě sportovních aut, nabízíme spolujízdu v rally i svezení ve velkých offroadech. K řízení nabízíme dětskou buggy, první krůčky, stát se závodníkem. Ještě lepší variantou je závodní automobilový trenažer, na kterém trénují skuteční závodníci.

Letecké trenažery najdete v kategorii dárky pro děti piloty a nejsou to jen tak ledajaké simulátory, ale přímo tréninkové trenažery s plně funkční replikou. Pro starší děti nabízíme kurz pilotování opravdového letadla, tedy kromě startu a přistání. 

Pro sportovce, ale i pro pecivály jsou to zážitky zaměřené na pohyb a jak jinak odtrhnout dítě od počítače nebo mobilu, než darovat skvělý zážitek. Děti mají rádi superhrdiny, tak co se rovnou takovým superhrdinou stát. Speciální tryskové flyboardové boty totiž umožňují létat nad vodou. Navštivte kategorii sportovních zážitků.

Zážitky s celou rodinou, možná máte doma děti, pro které trávit čas s rodinou už není cool, ale to se s našimi zážitky rozhodně změní. Plavba na plachetnici nebo Hausbótem musí mít svého kapitána a kdo to asi bude? Svěřte mu kormidlo a máte vystaráno. Jste akční, vydejte se na kurz Via ferraty nebo rovnou na canyoning. Skvělé únikové hry pro celou rodinu, společný zážitek, na který budete dlouho vzpomínat. 

Nejnáročnější výběr je pochopitelně pro puberťáky, pro které není nic cool a právě z tohoto důvodu, jsme vybrali zážitky, které rozhodně cool jsou. Naše tipy najdete v kategorii dárky pro puberťáky.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.