Dárky pro hračičky

Hledáte dárek pro muže co si rádi hrají? Věnujte mu zážitek na reálném simulátoru, únikovou hru, bagrování nebo třeba zážitkovou střelbu. S námi pro něj určitě vyberete ten pravý dárek.

Jaký dárek pro hračičky?

Každý z nás má v sobě kousek malého dítěte, ale u mužů je to někdy víc vidět. Znáte to, jeho nekonečnou zálibu v počítačových hrách 🎮, … na Vánoce postaví Lego dřív, než si děti stačí prohlédnout návod, a z autodráhy nebo auta na dálkové ovládání má větší radost než vaše děti. Taky máte doma takového hračičku?

U nás nehledejte malinké miniatury na dálkové ovládání… tady si vše může vyzkoušet naživo. Chtěl by si vybagrovat pořádnou díru nebo se projet traktorem 🚜 v drsném terénu. Milovníka vojenské techniky potěší jízda tankem nebo svezení v BVP. Pokud má rád akční filmy, uděláte mu jistě radost SWAT tréninkem.   

Naprosto autentické simulátory jsou sázkou na jistotu, věnujte simulátor letadla 🛫, stíhačky nebo závodní simulátor. Provedení dnešních simulátor je neuvěřitelné, plně funkční repliky kokpitů a možnost letět nad známým městem, nebo si zajezdit na reálném závodním okruhu.

Skvělou zábavu zajistí také únikové hry, zvlášť když může vybírat z nejrůznějších žánrů. Má rád detektivky 🕵️‍♀️, horory, je fanouškem Hvězdných válek nebo počítačové hry Kingdom Come 🏹? Únikovky prověří nejen jeho fyzičku, ale i mozkové závity. Jen nesmí zapomenout, že čas je neúprosný, zvládne vyřešit celou záhadu ve stanoveném čase...

Nevybrali jste ten pravý dárek? Nevadí, podívejte se na kompletní nabídku dárků pro muže. A pokud byste se přeci jen netrefili, nevadí! U nás si může svůj dárek kdykoliv vyměnit za jiný. 😀

 

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.