Dárky pro hračičky

Hledáte dárek pro muže co si rádi hrají? Věnujte mu zážitek na reálném simulátoru, únikovou hru, bagrování nebo třeba zážitkovou střelbu. S námi pro něj určitě vyberete ten pravý dárek.

Jaký dárek pro hračičky?

Nejdříve je potřeba si upřesnit, kdo to jsou hračičky. V každém muži zůstalo tak trochu dítě, rádi si zahrají hru na počítači nebo na mobilu, létají s letadýlky nebo jezdí s auty na ovládání. Každý můž je zkrátka svým způsobem hračička, ale co je opravdu potěší?

Chybu zřejmě neuděláte bagrováním, kdo by si nechtě zkusit vybagrovat vlastní díru a ještě lépe, naložit náklad na Tatru a odvézt ji na určené místo. Naprosto autentické simulátory jsou sázkou na jistotu, věnujte simulátor letadla, stíhačky nebo závodní simulátor. Provedení dnešních simulátor je neuvěřitelné, plně funkční repliky kokpitů a možnost letět nad známým městem, nebo si zajezdit na reálném závodním okruhu. Hračička rád řídí výjimečná auta a takových u nás najdete nespočet. Skvělou volbou jsou také únikové hry, kdo si hraje nezlobí :-).

Snažili jsem se vymyslet v této kategorii především hravé zážitky, aby se vám lépe vybíralo, to však neznamená, že ten pravý zážitek, nenajdete v kompletním přehledu dárků pro muže, přeci jenom budoucího majitele poukázky znáte lépe než my. Pokud preferujete standardní kategorie, tak ty jsme pro vás také připravili, můžete si prohlédnou kategorie adrenalinové zážitky, únikové hry atd. Důležité je, že si zážitek v případě potřeby, jednoduše vymění za jiný a času bude dost, platnost našich poukazů je vždy minimálně 1 rok 😀.

 

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.