Dárky Brno

Hledáte zážitkový dárek ve městě Brno a v jeho okolí, tak jste na správném místě. Vyberte si ze široké nabídky zážitků v Brně a věnujte zážitek jako dárek. V Brně můžete řídit sportovní auta, účastnit se závodu na okruhu, letět balónem a další skvělé zážitky.

Za zážitky do Brna

Vinařský kraj nabízím mnoho zážitků včetně pobytu s degustací vína. Hotel v Hustopečích se nachází v ideální poloze odkud je velký výběr výletů za poznámím krajiny plné vinic a krásné krajiny jako je třeba Pálava a okolí Mikulova. Velké zážitky nabízí samozřejmě také samotné město Brno. Můžete si zde vyzkoušet velmi dobře hodnocenou únikovou hru Steampunk laboratory, zajít si na degustační menu do restaurace, nebo se jen tak procházete po památkách.

Brno z kokpitu Ferrari

Jízda za volantem Ferrari nebo Lamborghini v okolí Brna je velký zážitek pro fanoušky automobilů. Nemusíte se bát, že nadupaná auta pořádně nevyzkoušíte, dálnice v okolí Brna je ideální místo, kde si můžete sešlápnou plynový pedál až na podlahu a zažít neuvěřitelnou reakci a zrychlení, které umí jenom pořádně nadupaná autě.

Autodrom Brno

Skvělým místem na zážitky s autem je bezesporu závodní okruh. Dva až tři dny v roce umožňujeme jízdu se závodním speciálem na velkém okruhu během testování závodního týmu.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.