Letecké dárky

Hledáte dárek pro děti co mají rádi letadla, věnujte vyhlídkový let letadlem, nebo pilotování na leteckém simulátoru. Starší děti necháme pilotovat i skutečné letadlo. U nás určitě vyberete ten pravý dárek :-).

Jaké letecké dárky pro děti?

Věděli jste, že i starší děti od 16 let mohou pilotovat opravdové letadlo? Kromě startu a přistání, se skutečně stanou piloty a vyzkouší si různé manévry s malým letadlem. Nemusíte se o ně bát, v kokpitu je samozřejmě zkušený instruktor. Dokonce si můžete vybrat variantu s větším letadlem a svého potomka podpořit.

Alternativou jsou úžasné simulátory s plně funkčními replikami kokpitů, v Praze mám dokonce kokpit až pro 10 osob!!! Celkem u nás najdete 3 luxusní letecké simulátory, které využívají piloti k tréninku. 2 simulátory najdete v Praze a 1 simulátor v Brně. Kromě dopravního letadla, mohou pilotovat bojovou stíhačku i stíhačku z 2. světové války. 

Kromě pilotování můžete věnovat vyhlídkový let vrtulníkem nebo letadlem. Adrenalinovější alternativou je akrobatický let, nebo dokonce let stíhačkou. Bez zvuku motoru si vychutnají klidný let horkovzdušným balónem, ten je určen pro všechny od výšky 140cm.

Unikátní letová komora, která dokáže simulovat volný pád a stav beztíže. Představte si obrovský komín, ve kterém proudí vítr o rychlosti až 270 km/h a to je už pořádný fofr. Nejadrenalinovější zážitek v této kategorii je jednoznačně tandemový seskok a bungee jumping. Podívejte se také na kompletní nabídku dárků pro děti.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.