Letecké dárky

Vybíráte dárek pro malého nadšence do létání🛩️? Skvělým zážitkem bude let ve větrném tunelu, vyhlídkový let letadlem nebo letecký simulátor. U nás vyberete ten pravý dárek pro všechny děti.😃

Jaké letecké dárky pro děti?

Máte doma nadšeného milovníka raket, letadel a vrtulníků? Let raketou 🚀 na Měsíc, ani setkání s mimozemšťany 🛸, zatím zajistit neumíme, ale i  vyhlídkový let letadlem 🛫 nebo vrtulníkem může být skvělým dárkem nejen pro malé milovníky létání, zvlášť když superhrdinou 🦸‍♂ za kniplem může stát tatínek nebo maminka. Vyhlídkový let letadlem je navíc snadno dostupný po celé České republice. Adrenalinový let vrtulníkem 🚁 si můžete užít pouze v Brně nebo Sazené. Děti starší 16-ti let si mohou, samozřejmě pod dohledem zkušeného pilota, vyzkoušet pilotování letadla i vrtulníku samy.

Na pilotování jsou ještě moc malí? I tak v naší nabídce najdete řadu „vzdušných“ zážitku. Létání ve větrném tunelu je vhodné pro děti už od 6 let. Na vlastní kůži tak mohou zažít nejen stav beztíže a volný pád, ale i sílu hurikánu 🌬️. Představte si obrovský komín, ve kterém proudí vítr o rychlosti až 270 km/h ...to je už pořádný fofr!

Od 10 let si mohou vyzkoušet opravdové adrenalinové výzvy – tandemový seskok 🪂 nebo bungee jumping, vše samozřejmě pod dohledem zkušeného instruktora. Nebo si můžou vyzkoušet létat nad vodní hladinou při flyboardingu.

Alternativou k pilotování mohou být také simulátory s plně funkčními replikami kokpitů. V naší nabídce nejdete hned 3 letecké simulátory velkých dopravních letadel, na kterých trénují i dopravní piloti 👨‍✈️. Kromě dopravního letadla Boeing  však můžete pilotovat také bojovou stíhačku nebo stíhačku Messerschmitt a Spitfire z 2. světové války. 

Nenašli jste ten pravý dárek 🎁? Podívejte se na kompletní nabídku dárků pro děti, z naší nabídky si jistě vyberete!

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.