Automobilový fanda

Dárky pro muže, kteří mají rádi auta a motorky. Motoristické zážitky jsou nejoblíbenějším dárkem pro muže! Darujte jízdu ve Ferrari, spolujízdu v rally, školu smyku a další skvělé zážitky. S námi pro něj určitě vyberete ten pravý zážitkový dárek!

Motoristické dárky pro muže

Znáte snad muže, který by neměl rád auta nebo motorky?  Snad právě proto jsou motoristické zážitky jasnou volbou při výběru vhodného dárku pro muže. Ikdyž i tady najdete nepřeberné množství nejrůznějších zážitků. Co myslíte, který je ten pravý právě pro něj? Má rád rychlá auta, nebo snad upřednostňuje jízdu v terénu?

V naší nabíce najdete tradiční automobilové zážitky jako je jízda v supersportu Ferrari nebo Lamborghini, nechybí ani tradiční jízda Hummerem nebo tankem. Kromě dnes již více méně tradičních automobilových zážitků, nabízíme také skutečné lahůdky jako třeba zážitek ZÁVODNÍKEM NA ZKOUŠKU. Tento zážitek je však určen spíše pro zkušenější řidiče, jedná se totiž o amatérský závod na okruhu se vším co k tomu patří. Taky půjde o kažnou vteřinu! Pokud by si chtěl své schopnosti před ostrým závodem nejprve vyzkoušet, nabízíme také testování, kde bude mít více klidu na samotné řízení a získání nových zkušeností s ovládáním automobilu. 

Na své si však přijdou i fanoušci rally a autokrosu! Věnujte mu autokrosový trénink se závodním speciálem buggy nebo svezení závodním autem. Hledáte něco víc? Skvělou volbou bude navigátor v rally na zkoušku. Pravidelně se účastníme amatérských závodů v Sosnové, v Bělé pod Bezdězem a také několika závodů v Jihočeském kraji.

Pro začínající a mírně pokročilé řidiče bude skvělým dárkem škola smyku, během níž se nejen dobře pobaví, ale navíc získají cenné zkušenosti. Mysleli jsem i na fanoušky formulí, v naší nabídce najdete zážitkové jízdy ve formuli na letišti i na závodním okruhu.

A pokud byste se přece jen při výběru zážitku netrefili, vždy je tu možnost vyměny... 

Nejprodávanější automobilové zážitky

Chtěli byste vědět, které zážitky u nás ostatní nejčastěji kupují? Nejoblíbenějším dárkem pro muže jsou jízdy sportovními auty (Ferrari, Ford Mustang Shelby GT350 a Lamborghini). Druhým nejprodávanějším je svezení v závodním Subaru na Sedlčanské kotlině. Třetí příčku by obsadila jízda na okruhu v závodním BMW. Následuje jízdy v buggy, formuli a také velmi oblíbený polygon Brno, kde si můžete užít Subaru, Mitsubishi nebo Porsche. Mezi nejlépe hodnocené automobilové zážitky patří jízda se Subaru v Českém Krumlově a v Sedlčanech a jízda ve Ferrari 488 Spider na polygonu v Příbrami.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.