Automobilový fanda

Dárky pro muže, kteří mají rádi auta a motorky. Motoristické zážitky jsou nejoblíbenějším dárekm pro muže, můžete darovat jízdu ve Ferrari, závod, školu smyku a další skvělé zážitky. S námi pro něj určitě vyberete ten pravý zážitkový dárek!

Motoristické dárky pro muže

Snad každý muž má rád auta nebo motorky. Někdo má rád rychlá auta a někdo zase jízdu v terénu, pro každého se unás najde ten pravý zážitek.Nabízíme tradiční automobilové zážitky jako je jízda v supersportu Ferrari, Lamborghini a dalších luxusních aut. Nechybí ani tradiční jízda Hummerem a samozřejmě také jízda tankem. Kromě tradičních automobilových zážitků, nabízíme skutečné perly a mezi ně řadíme zážitek ZÁVODNÍKEM NA ZKOUŠKU. Tento zážitek je určen pro zkušenější řidiče, jedná se o amatérský závod na okruhu se vším co k tomu patří.

Pokud se na závod necítí, může si dárek vyměnit za testování, kde bude mít více klidu na samotné řízení a nabide nové zkušenosti s ovládáním automobilu.. Pokud hledáte dárek pro muže, který je fanouškem rally a autokrosu, věnujte mu autokrosový trénink se závodním speciálem buggy, nebo svezení závodním autem. Vrcholem nabídky je možnost stát se navigátorem v rally na zkoušku. Pravidelně se účastníme amatérských závodů v Sosnové, v Bělé pod Bezdězem a také několika závodů v Jihočeském kraji.

Pro začínající a mírně pokročilé řidiče vřele doporučujeme školu smyku, velmi užitečný a zábavný dárek. V nabídce máme renomované školy smyku, kde se skutečně naučíte lépe ovládat svoje auto. Myslíme i na fanoušky formulí a zařadili jsem do nabídky zážitkové jízdy ve formuli na letišti i na závodním okruhu. U nás nakupujete s jistotou, protože zážitek, kdykoliv vyměníme za jiný :-).

Nejprodávanější automobilové zážitky

Nejoblíbenějším dárkem pro muže jsou jízdy sportovními auty a to konkrétně Ferrari, Ford Mustang Shelby GT350 a Lamborghini. Druhým nejprodávanějším je svezení v závodním Subaru na Sedlčanské kotlině. Třetím nejprodávanějším je jízda na okruhu v závodním BMW. Následuje jízda v buggy, formulí a také velmi oblíbený polygon Brno, kde si můžete užít Subaru, Mitsubishi nebo Porsche. Nejlépe hodnocené automobilové zážitky patří jízda se Subaru v Českém Krumlově a v Sedlčanech, jízda ve Ferrari 488 Spider na polygonu v Příbrami.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.