Dárek pro řidiče

Zážitková jízda jako dárek nejen pro řidiče, ale pro všechny motoristické fandy! Pokud hledáte dárek pro milovníka aut a motorek, jste tu správně! Chtěl by zažít jízdu ve Ferrari, adrenalinovou jízdu v buggy, stát se spolujezdcem v rally, nebo zlepšit své řidičské schopnosti ve škole smyku… S námi pro něj určitě vyberete ten pravý zážitkový dárek!

Motoristické dárky pro muže

Znáte snad muže, který by neměl rád auta nebo motorky? Motoristické zážitky jsou proto jasnou volbou při hledání správného zážitku pro muže. Ale není auto jako auto! I tady najdete nepřeberné množství nejrůznějších zážitků.

V naší nabídce najdete dnes již tradiční automobilové zážitky 🚗, kterými jsou jízdy v supersportech Ferrari nebo Lamborghini, které však stále neztrácí na přitažlivost. Kdo by se taky nechtěl posadit do pořádně nadupaného fára!

Těm, kteří mají radši jízdu v terénu zase uděláte radost jízdou hummerem 🚙 nebo na čtyřkolce, pro nadšence vojenské techniky bude tím pravým dárkem jízda tankem nebo BVP.

Kromě dnes již více méně tradičních automobilových zážitků, nabízíme také skutečné lahůdky. Chtěl by se stát ZÁVODNÍKEM NA ZKOUŠKU! Tohle není jen tak obyčejný zážitek, ale opravdový závod se vším, co k tomu patří 🏆! Tady půjde o každou vteřinu, proto tento zážitek doporučuje spíše zkušeným řidičům. Pokud by si chtěl své schopnosti před ostrým závodem nejprve vyzkoušet, nabízíme také testování, kde se stejným vozem může zažít stejnou porci zábavy, ale s větším klidem na řízení.

Hledáte dárek pro fanouška rally nebo autokrosu? Věnujte mu autokrosový trénink se závodním speciálem buggy nebo svezení závodním autem! A pokud chcete ještě něco víc, bude skvělou volbou navigátor v rally na zkoušku 🏁. Pravidelně se účastníme amatérských závodů v Sosnové, v Bělé pod Bezdězem a také několika závodů v Jihočeském kraji.

Pro začínající a mírně pokročilé řidiče bude skvělým dárkem škola smyku nebo motoškola🏍️, která nabídne nejen skvělou zábavu, ale především cenné zkušenosti. 

Mysleli jsem i na fanoušky formulí 🏎️, v naší nabídce najdete zážitkové jízdy ve formuli na letišti i na závodním okruhu.

A pokud byste se přece jen při výběru zážitku netrefili, vždy si můžete zážitek zdarma vyměnit… 

Nejprodávanější automobilové zážitky

Chtěli byste se inspirovat, které zážitky u nás ostatní nejčastěji kupují? Nejoblíbenějším dárkem pro muže jsou jízdy sportovními auty (Ferrari, Ford Mustang Shelby GT350 a Lamborghini). Druhým nejprodávanějším je svezení v závodním Subaru na Sedlčanské kotlině. Třetí příčku by obsadila jízda na okruhu v závodním BMW. Následuje jízdy v buggy, formuli a také velmi oblíbený polygon Brno, kde si můžete užít jízdu se Subaru, Mitsubishi nebo Porsche. Mezi nejlépe hodnocené automobilové zážitky patří jízda se Subaru v Českém Krumlově a v Sedlčanech nebo jízda ve Ferrari 488 Spider na polygonu v Příbrami.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.