Dárky pro kluky

Nejlepší dárky pro kluky jsou auta! Věnujte svezení v supersportu, závodním autě, Hummerem nebo dokonce ve formuli. Měří minimálně 150cm, úžasný dárek máte na dosah, protože kluci milují auta a pokud ne, tak si u nás určitě vyberete jiný dárek.

Jaký motoristický zážitek pro kluky?

Ať jsou malí nebo velcí, jsou auta jejich velkou láskou! V této kategorii najdete vše okolo aut, motorek, ale i větší strojů jako bagry, Tatra nebo dokonce tanky. Většina motoristických zážitků je zaměřena na řidiče, ale spoustu z nich si mohou plně vychutnat i neřidiči na sedadle spolujezdce. 

První motoristické krůčky...

Pro nejmenší milovníky aut 🚗 je nabídka bohužel trochu omezená. Ke svezení na sedadle spolujezdce je vyžadována výška nad 150cm, proto můžete rovnou zapomenout na supersporty jako Ferrari nebo Lamborghini. I přesto tu jedna možnost je! Nissan GTR, Subaru WRX STi nebo Ford Mustang Shelby GT350 nabízí také svezení na zadních sedadlech, a tak můžou být skvělým dárkem pro tatínky i děti.😀

I děti si však můžou vyzkoušet řízení! V naší nabídce najdete simulátor Formule 1🏎️ nebo profesionální závodní simulátor, který udělá radost každému malému automobilovému nadšenci. Dokonalý dárek bude i jízda na korbě pancéřového BVP, která je skvělým zážitkem pro celou rodinu.

S vyšším věkem se rozšiřuje i nabídka zážitků, které si můžou zkusit! Starší děti už mohou navíc vyzkoušet svezení v supersportu na sedadle spolujezdce, které je pro automobilové nadšence skvělým dárkem. Kdo by také nechtěl zakusit nevšední pocit, kdy usednete do Ferrari nebo Lamborghini.

S Ferrari 488 Spider navíc můžete zažít i jízdu na polygonu v Příbrami, na letiště Kámen u Pelhřimova nebo v Trenčíně jsou pro vás zase připraven jeden z nejrychlejších supersportů světa Ariel Atom. Pro začínající motorkáře doporučujeme motoškolu, která jim umožní zdokonalit své schopnosti na motorce. 🏍️

Už má řidičák?

V 18 letech už to možná nejsou tak úplně děti! Se získáním řidičského průkazu se navíc nabídka automobilových zážitků a dárků výrazně rozšiřuje. Pro začínající řidiče však bude nejlepším dárkem školu smyku 🚘. I užitečný dárek může znamenat spoustu zábavy!

Adrenalinové dárky pro kluky

Máte doma malého nebo velkého neposedu? Dopřejte mu dárek 🎁, při kterém se nejen dobře pobaví, ale možná i unaví!
Už od 6 let děti mohou zažít létání ve větrném tunelu nebo zdolat první skálu  na ferratovém kurzu lezení🧗‍♂️.

Je ji víc jak deset? Překvapte je flyboardingem, při kterém se mohou potápět jako delfíni 🐬, vrhat salta a vznášet se nad vodní hladinou. Vyzkoušet však mohou také bungee jumping nebo tandemový seskok 🪂, samozřejmě pod dohledem zkušeného instruktora . A od 15. let je tu ještě canyoning ve Slovinsku, Rakousku nebo Itálii!

Počítačoví nadšenci: POZOR!

Počítačové hry tak trochu jinak, aneb reálné simulátory aut i letadel, které nadchnou nejen děti. Pro mladší děti máme v nabídce simulátor stíhačky  a simulátor formule🏎️ s virtuální realitou. Oba simulátory jsou samozřejmě určeny také pro starší děti a dospělé.

Pro starší děti najdete v naší nabídce náročnější simulátory, respektive trenažery, na kterých trénují opravdoví piloti 👨‍✈ i automobilový závodníci. Chtěl by si vyzkoušet pilotovat dopravní letadlo Boeing 737NG ✈️? u nás mu tento sen můžete splnit!

Užijte si dárek společně 👨‍👩‍👧‍👧!

Skvělé jsou únikové hry, při kterých navíc můžete potrápit i mozkové závity. Zahrajte si na Sherlocka Holmese🕵,  přeneste se do středověku v jedinečné hře Kingdom Come ⚔️, vydejte se na dobrodružnou speleologickou misi nebo si užijte nekonečnou zábavu ve stylu pevnosti Boyard. Pokud vyberete tu pravou únikovku, můžete se na ni vydat i s malými dětmi.

Vyrazit však můžete také na rodinnou plavbu plachetnicí po Lipně nebo dobrodružné splouvání řeky Vltavy na raftu 🚣 nebo paddleboardu. Podniknout můžete i rodinný výlet do Disneylandu nebo Legolandu 🎢. A věřte, že si tu opravdu přijde na své každý...

Nenašli jste ten pravý dárek 🎁? Podívejte se na kompletní nabídku dárků pro děti, z naší nabídky si jistě vyberete!

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.