Vánoční dárek pro děti

Jaký vánoční dárek pro děti! Připravili jsme pro vás nejoblíbenější vánoční dárky, které zaručeně udělají pod stromečkem radost. Není nic krásnějšího než dětská radost, vyberte si u nás vánoční dárek.

Jaký vánoční dárek pro děti?

Máte už dost poliček plných plyšáku a stavebnic, se kterými si stejně nikdo nehraje a jen se na ně práší? Hledáte dárek, který potěší a neskončí stejně jako loňské či předloňské vánoční dárky. Darujte dětem pod stromeček 🎄 zážitek!

Nabízíme několik tipů na vánoční dárky pro děti všech věkových kategorií. Dárky, které zabaví všechny, od těch nejmenších až po puberťáky…

Únikové hry dárek pro celou rodinu

Hledáte skvělý dárek 🎁, který si užijí nejen děti, ale i rodiče. Darujte únikovou hru! Tady rozhodně platí známé pořekadlo „za málo peněz, hodně muziky“.

Únikovky vás během mžiku dokážou přenést do pohádkové světa Alenky v říši divů ✨, detektivního příběhu nebo domu hrůzy, kam se nikdo neodváží vstoupit.

Zachraňte galaxii ve hře Star wars, přeneste se do počítačové hry Kingdom come ⚔️, nebo si vyzkoušejte, zda byste obstáli v Pevnosti Boyard. Únikovky zkrátka dokážou protáhnout celé tělo i potrápit mozkové závity.

Dárek pro mlsné jazýčky

Vydejte se do továrny na čokoládu. Větší děti a dospělí se dovědí spoustu zajímavých věcí o výrobě čokolády, ti menší si užijí spoustu zábavy v pohádkovém světě s obří skluzavkou. A výroba čokolády 🍫 bude skvělým zážitek nejen pro děti, ale i dospělé. Vlastnoručně vyrobenou čokoládovou pochoutku si navíc budete moci odnést domů!

Vánoční dárek pro dospívající slečnu?

Dospívajícím dívkám uděláte radost zážitek Modelkou na zkoušku, při kterém si vyzkouší profesionální focení 📸 spojené s prací modelky. Nebo můžete darovat proměnu vizáže, během níž dívce tým profesionálů poradí s líčení, ale i vhodným účesem.

Kreativní a tvořivé děti jistě potěšíte kurzem malování 🎨. Během zážitkového večera si namalují svůj vlastní obraz, který může zaplnit volnou zeď v jejich pokojíčku.

Jaký vybrat vánoční dárek pro kluka?

Fanoušky počítačových her a herních konzolí nadchnou reálné simulátory. Během chvilky se tak promění v závodníka F1, bojového letce z 2. světové války nebo dopravního pilota 👨‍✈️, který řeší nenadálý problém a snaží se odvrátit leteckou katastrofu.

Pro milovníky aut a vojenské techniky nabízíme možnost svezení ve Ferrari nebo Lamborghini, offroadovou jízdu v dakarské buggy nebo svezení na kapotě BVP. U většiny automobilových zážitků je možnost svezení pro děti od 150cm.

Akčním dětem, které se nezaleknou jakékoliv výzvy, uděláte radost některým z našich adrenalinových zážitků. Už od 6 let si mohou vyzkoušet lezení via ferrata 🧗‍♂️, létání ve větrném tunelu nebo surfování 🏄‍♀️. Pro desetileté máme navíc bungee jumping nebo flyboarding.

Nenašli jste to pravé, prohlédněte si kompletní nabídků dárků pro děti.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.