Dárek pro sportovce

Hledáte dárek pro vášnivého sportovce? U nás najdete velký výběr zážitkových dárků pro muže, kteří si rádi protáhnou své tělo. Canyoning, flyboarding nebo bungee jumping budou skvělým dárkem pro každého sportovního nadšence. Jedině u nás najdete ty nejlepší dárky pro sporťáky.

Jaký dárek pro sportovce?

Máte doma sportovního nadšence, který se s vervou vrhá do jakékoliv sportovní výzvy?

Chcete ho překvapit něčím, co ještě nezkusil? V naší nabídce najdete celou řadu tradičním i méně tradičních sportovních zážitků, které můžete využít jako dárek k narozeninám, na Vánoce nebo jen tak.

Vášnivé dobrodruhy jiště nadchne kurz přežití. Vyzkouší si jedinečný třídenní pobyt v divočině! Bez vymožeností moderní doby a odkázáni sami na sebe prožijí zážitek jako vystřižení s dokumentů Beara Gryllse. Naštěstí se nemusíte bát, že by ho u nás v lese sežral medvěd!🐻  

Skvělou volbou je také flyboarding, ve vodou poháněných botách se vznese vysoko nad vodní hladinu. Může skákat jako delfín nebo metat salta. Milovníci surfování si můžou chytit svoji vlnu v Surf aréně🏄‍♂️.  Darovat však můžete také plavbu plachetnicí ⛵ nebo sjíždění řeky Vltavy na paddleboardu či v kánoi 🛶.

A slyšeli jste už o canyoning? Tohle nemá s kánoí nic společného! Jde o zdolávání kaňonů za pomoci nejrůznějších technik – slaňování skalních stěn a vodopávů, plavání nebo brodění, skoků do jezírek i přírodních skluzavek. Pokud patří mezi milovníky hor, můžeme nabídnout kurz via ferrata 🧗. Tento sport je rozšířený hlavně v Rakousku, ale získává si stále více příznivců i u nás. Jedná se lezení po jištěných cestách a kurz je vhodný i pro úplné začátečníky. Pokud už nějaké zkušenosti má, doporučejeme speleo ferratu v Moravském krasu, kde se vydá do 40 metrů hluboké propasti.

Hledáte adrenalinovou bombu? Darujte tandemový seskok🪂 ! Skok z 4000 metrů a volný pád rychlostí kolem 200 km / h už je pořádná pecka. Vyzkoušet může také bungee jumping, který navíc můžete vyzkoušet i společně. V naší nabídce najdete seskok dokonce i ze 110 m. Pokud by chtěl zažít volný pád a seskoku z letadla se bojí, vsaďte raději na větrný tunel v Praze.

Nenašli jste ten pravý dárek, prohlédněte si kompletní nabídku dárků pro muže, za naší nabídky si jistě vyberte.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.