Dárek pro sportovce

Hledáte dárek pro vášnivého sportovce? U nás najdete velký výběr zážitkových dárků pro muže, kteří si rádi protáhnou své tělo. Canyoning, flyboarding nebo bungee jumping budou skvělým dárkem pro každého sportovního nadšence. Jedině u nás najdete ty nejlepší dárky pro sporťáky.

Jaký dárek pro sportovce?

Sportovní zážitky jsou vhodné pro všechny muže a jak známo, sportem ku zdraví. V nabídce máme náročné i méně akční sportovní aktivity. Pokud rád sportuje, je tato kategorie pro výběr dárku ideální. Sportovní zážitky jsou vhodné jako dárek k narozeninám, na Vánoce a nebo jen tak za odměnu, zkrátka, příležitostí k věnování sportovního dárků je celá řada.

Méně náročné sportovní zážitky zvládne opravdu každý, tedy pokud to není vyloženě gaučový tip. Trocha aktivity je přeci jenom vyžadována například při zážitkových střelbách nebo při plavbě na plachetnici. Kondici si může prověřit při paintballové bitvě a když už nebude stačit s dechem, tak zkrátka zaleze do krytu, odkud si na soupeře v klidu počká.

Tandemový seskok sice nevyžaduje velké sportovní úsilí a na druhou stranu to chcete hodně odvahy, stejně tomu je v případě bungee jumpingu. Odvahu a trochu toho sportování zažije během canyoningu a na via ferratě. O něco náročnější aktivitou je speleo ferrata v Moravském krasu, kde se vydáte do 40 metrů hluboké propasti.

Pro největší sportovní nadšence máme kurz přežití, přeci jenom 3 dny v přírodě už vyžadují nějakou kondici, stejně tak během flyboardingu. Sportovec bude potřeba při zdolání překážek v únikové hře inspirované pevností Boyard.

Nenašli jste ten pravý dárek, prohlédněte si kompletní nabídku dárků pro muže, za naší nabídky si jistě vyberte.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.