Dárek pro tátu

Dárek pro tátu k narozeninám na vánoce nebo jen tak pro radost. Vyberte si z naší nabídky dárek, který potěší tatínka a třeba i celou rodinu. U nás najdete velký výběr zážitkových dárků.

Jaký dárek pro tátu?

Prohlédněte si na tipy na dárek pro tatínka. V hlavní roli vždycky táta a jelikož je to chlap, pravděpodobně miluje auta. U nás nadjedete krásné červené Ferrari, ale i další sportovní bouráky a takový dárek by třeba od dcery neočekával, o to více to potěší. Máte doma tatinka, který je tak trochu blázen do rally nebo formule, pak máte vystaráno, protože u nás můžete zakoupit rally jízdu na horkém sedadle spolujezdce na opravdové rychlostní zkoušce. Závodníkem na zkoušku, je další skvělý zážitkový dárek pro muže pro fanoušky motorsportu. A konečně formule, které si může užít na letišti nebo na okruhu.

Dárek pro celou rodinu...

Není nad to, prožít zážitek společně, třeba při jízdě obrněným transportérem a ještě lépe při řešení hlavolamu v únikové hře. Náš tip na úžasný dárek pro tátu, je TAJUPLNÝ OSTROV, úniková hra inspirovaná slavnou pevností Boyard. Nechte tatínka vyniknout při plavbě na plachetnici nebo hausbótu, loď musí mít přeci spolehlivého kapitána. Zábavu i s celou rodinou si užije při surfování v Surf Aréna Praha, nebo ve Větrném tunelu.

Co takhle adrenalin s dětmi pod kontrolu zkušeného instruktora na Via ferratě nebo rovnou Canyoning ve Slovinsku? Táta superhrdinou, alespoň si tak bude připadat při flyboardingu, který umožňuje létat nad vodní hladinou. Ještě více adrenalinu zažije během tandemového seskoku nebo při Bungee jumpingu.  Dáváte doma tátovi pořádně zabrat a zkoušíte co ještě zvládnete? Darujte mu kurz přežití, pokud přežijete tohle, tak už zvládnete úplně všechno!

Dárek pro tátu je kategorie doporučených zážitků, ale vybírat můžete samozřejmě z celé nabídky dárků pro muže, nebo zvolit VŠECHNY ZÁŽITKY a filtrovat dle ceny a lokality.

V naší nabídce určitě vyberete ten pravý dárek pro tátu a pokud jste nenašli ten pravý, vyberte si z kompletní nabídky dárků pro muže.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.