Dárek pro tátu

Dárek pro tátu k narozeninám na vánoce nebo jen tak pro radost. Hledáte dárek, který by potěšil tatínka a třeba i celou rodinu, u nás najdete velký výběr zážitků, které jsou ideální jako nezapomenutelný dárek pro všechny možné příležitosti.

Dárek pro tatínka může být individuální i jako rodinný, který prožije táta s dětmi nebo celá rodina. V hlavní roli vždycky táta, doporučujeme například jízdy autem, ať už to jsou jízdy supersportem nebo jízdy v terénu, táta řídí, ostatní se vezou. Nechte tátu vyniknout při plavbě na plachetnici nebo hausbótu, loď musí mít přeci spolehlivého kapitána.

Skvělý dárek pro celou rodinu je jízda na BVP, obrněném pásovém transportéru, který je i v těžkém terénu zatraceně rychlý. Stále větší oblibě se těší únikové hry, v nabídce máme trháky pro celou rodinu, především Prison Island inspirovaný pevností Boyard. Vydat se můžete také do strašidelného domu duchů a nebo rovnou na jednu z nejstrašidelnějších her na světě POLTERGEIST. Zábavu i s celou rodinou si užije při surfování v Surf Aréna Praha, stav beztíže ve větrném tunelu.

Co takhle adrenalin s dětmi pod kontrolu zkušeného instruktora na Via ferratě nebo rovnou Canyoning ve Slovinsku? Táta superhrdinou, alespoň si tak bude připadat při flyboardingu, který umožňuje létat nad vodní hladinou. Ještě více adrenalinu zažije během tandemového seskoku nebo při Bungee jumpingu.  

Dáváte doma tátovi pořádně zabrat a zkoušíte co ještě zvládnete? Darujte mu kurz přežití, pokud přežijete tohle, tak už zvládnete úplně všechno! Chtěli byste, aby vám táta uvařil něco fakt hodně dobrého, darujte naše kulinářské kurzy.

Dárek pro tátu je kategorie doporučených zážitků, ale vybírat můžete samozřejmě z celé nabídky dárků pro muže, nebo zvolit VŠECHNY ZÁŽITKY a filtrovat dle ceny a lokality.

S námi pro tátu určitě vyberete ten pravý dárek :-).

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.