Dárek pro tátu

Jaký dárek vybrat pro tátu k narozeninám, na Vánoce nebo ke Dni otců? Vyberte si z naší nabídky dárek, který může potěšit nejen tatínka, ale někdy i celou rodinu! U nás si určitě vyberete...

Dárek ke dni otců? 

Proč byste letos neměli zapomenout na Den otců? Den otců se slaví na počest všech otců a tatínků po celém světě. V České republice je však tento svátek trochu opomíjený, pokud se jej rozhodnete doma oslavit, měli byste vědět, že připadá na 3. neděli v červnu. Poděkujte vašemu otci, tátovi, tatínkovi za péči a lásku. Překvapte jej dárkem, který mu udělá radost!

Dárek, který potěší celou rodinu...

Z dárku se nemusí radovat jen táta. Spoustu zážitků si můžete užít celá rodina 👪️! Velmi oblíbené jsou únikové hry, které dnes nabízí nepřeberné množství příběhů od pohádkových až po hororové. Pokud tedy vyberete tu pravou, můžete se na ni vydat i s velmi malými dětmi.  

Milujete adrenalinové výzvy a rádi zkoušíte nové věci! Užijte si rodinné odpoledne s flyboardingem, pří surfování 🏄‍♀️ nebo ve větrném tunelu.

Můžete také vyrazit na rodinnou plavbu plachetnicí po Lipně nebo na dobrodružné splouvání řeky Vltavy na raftu 🚣. Máte rádi adrenalin? Co takhle vyzkoušet s dětmi  ferratové lezení 🧗🏻‍♂️ nebo canyoning ve Slovinsku? Vše samozřejmě pod kontrolu zkušeného instruktora! Podniknout můžete i rodinný výlet do Disneylandu nebo Legolandu 🎢. A věřte, že si tu opravdu přijde na své celá rodina...

Jaký dárek pro tátu?

Téměř každý muž miluje auta 🚗. Vyberte mu nablýskané červené Ferrari, bláznivou rally jízdu nebo řízení opravdové formule🏎️. Zažít může jízdu tankem nebo BVP, kterou si může užít i s dětmi. Má rád adrenalin? Darujte mu tandemový seskok 🪂, bungee jumping nebo třeba akrobatický let, při kterém zažije jedinečné přetížení až 5G😵‍.

Nenašli jste ten pravý dárek pro tátu, prohlédněte si kompletní nabídku dárků pro muže, za naší nabídky si jistě vyberte.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.