Dárky pro muže

Tipy na dárky pro muže, víme po čem muži touží. Hledáte ideální dárek pro muže k narozeninám, na vánoce nebo k jakékoliv jiné příležitosti? Poradíme vám, jaký dárek udělá zaručeně radost mladému muži, drsnému chlapovi nebo staršímu pánovi.

Tipy na dárky pro muže

Hledáte dárek, který bude tím pravým pro vašeho bratra, partnera, tatínka nebo kamaráda? Naše široká nabídka zážitků, pobytů nebo zájezdů vám jistě pomůže najít ten pravý dárek. Zážitky jsou skvělým dárkem obzvláště v dnešní době, kdy už má každý téměř vše. Prožité zážitky jsou zkrátka něco, na co se nezapomíná! A jak vybrat ten správný dárek pro muže? Je to přeci jednoduché, darujte to co ho baví a pokud se netrefíte, jednoduše si u nás dárek sám vymění.

Abyste se v naší zážitkové nabídce co nejlépe a co nejrychleji zorientovali, rozdělili jsem dárky pro muže do několika kategorií. Máte doma romantika, pohodáře nebo snad adrenalinového šílence? Máte nějaký cenový limit nebo nechcete za vysněným zážitkem cestovat příliš daleko? Využijte filtr třídění dle lokality (krajského města) a najděte dárek v dostupné vzdálenosti.

Dárky pro....

Každý muž je nějaký... A to byl hlavní klíč pro vytvoření našich kategorií, které vám mají pomoci s výběrem toho pravého dárku. Vyberte  zážitkový dárek pro partnera, tátu, bratra nebo kamaráda...

Dárek pro automobilové fanoušky jsou asi nejnavštěvovanější kategorií. Snad každý muž někdy snil o pořádném fáru a nákup v této kategorii zážitků je v 99% sázkou na jistotu. Asi žádný muž by neodmítnul jízdu ve Ferrari, formulí 🏎 nebo třeba tankem. Fanoušek rally si může vyzkoušet roli navigátora na horkém sedadle spolujezdce. Top zážitkem v této kategorie je bezesporu ZÁVODNÍKEM NA ZKOUŠKU v amatérském závodě.🏆

Adrenalinové zážitky najdete v kategorii DÁRKY PRO CHLAPY. Mezi největší adrenalinové pecky patří určitě tandemový seskok 🪂 a bungee jumping. To však neznamená, že by akrobatický let letadlem nebo let stíhačkou, kdy můžete zažít až přetížení 5G, byly málo akční. Právě naopak! Tohle jsou dárky pro největší frajery, které jen tak něco nerozhází! Je to vodní živel? 

Darujte mu létaní nad vodní hladinou tzv. flyboarding. Záleží jen na jeho šikovnosti, jestli bude víc nad vodou nebo pod ní! V naší nabídce najdete také celou řadu dokonale propracovaných únikových her. A že ho nic nevyděsí? Pak vyzkoušejte Poltergeist - jednu z nejděsivějších únikových her na světě.😱

Z opačného soudku jsou dárky pro MUŽE ROMANTIKY. A asi nikdo by nechtěl romantický zážitek trávit sám, proto v této kategorii najdete především dárky, které můžete prožít ve dvou. Tradičním romantickým dárkem jsou třeba pobyty pro dva nebo degustační večeře, ale třeba i let balónem. 🥂   

Dárky pro POHODÁŘE, to jsou zkrátka dárky pro ty, kteří si s ničím nedělají hlavu a chtějí si svůj den užít. Ať už vyberete jakýkoliv dárek, všechno je bude bavit.🤩

No a pak je tu  pan HRAČIČKA Ovšem hračky, které u nás můžete pořídit, nejsou jen tak ledajaké.😁 Vyzkoušet si může třeba skvělé reálné simulátory.  Pilotovat simulátor Boeing je skutečně mimořádný zážitek. Ani pilotování opravdového letadla 🛬 u nás není problém. Hrát si může se skutečným bagrem a vykopat pořádnou jámu. Hra na vězně nebo detektiva v únikových hrách, je také skvělým dárkem. Pokud miluje vojenskou techniku, můžete si zahrát na vojáka a klidně mu půjčíme i tank. Má rád superhrdiny, tak proč se jím rovnou nestát. Naučíme ho létat nad vodní hladinou na flyboardu.

Dárky pro gurmány jsou ty pravé dárky pro všechny milovníky dobrého jídla a pití. Pro milovníky kvalitního alkoholu 🥃 jsme připravili jedinečnou degustaci vybraných rumů či špičkových pálenek, a naše degustační menu jsou skvělým chuťovým zážitkem. Nabídnout vám můžeme například degustační menu v jedinečné restauraci Tančícího domu s výhledem na panorama Hradčan.

Milovníci exotických chutí možná upřednostní thajské nebo vietnamské degustační menu, připravené nejlepšími specialisty na orientální kuchyni.🥢 Pro milovníky vaření nabízíme také širokou nabídku zážitkových kurzů vaření, během kterých se naučí připravit dokonalý steak nebo prvotřídní sushi.

Když jsme se dobře najedli a napili, je čas na sportovní aktivity, vyberte si ze široké nabídky dárků pro sportovce.

Hledáte dárek pro muže, který by se rád podíval na českou krajinu z ptačí perspektivy? V naší nabídce najdete lety horkovzdušným balónem po celé republice, vyhlídkové lety letadlem, které pro fanoušky létaní nabízí navíc i možnost pilotování letadla. Pro adrenalinové nadšence nabízíme kombinaci vyhlídkového letu letadlem zakončeného tandemovým seskokem. Ale pokud se tandemového seskoku bojí, darujte mu raději let ve větrném tunelu. 

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.