Dárky pro muže

V našem internetové obchodu najdete velký výběr dárků pro muže. S výběrem toho správného dárku vám pomůže naše přehledně roztříděná nabídka. Můžete vybírat dárek podle ceny, povahy, lokality, od adrenalinových dárků pro romantické. Věnujte zážitkový dárek pro muže.

Hledáte ten pravý dárek pro muže? V naší přehledné nabídce zážitků, pobytů a zájezdů na jednom místě, ten pravý dárek pro muže, rozhodně najdete. Zážitek nebo pobyt je to nejlepší co můžete darovat, protože na prožité zážitky se nezapomíná. 

Jak vybrat ten správný dárek pro muže?

Aby naše nabídka byla co nejpřehlednější, rozdělili jsem dárky pro muže do různých kategorií se zaměřením na povahy. Máte doma romantika, pohodáře nebo snad adrenalinového šílence? Nabídku dárků můžete dále třídit podle ceny a lokality. Hledáte levnější dárek, není nic jednoduššího, než si zobrazit dárky pro muže od nejlevnějšího a naopak. Víte o svém příteli nebo manželovi, že nerad někam cestuje, nechte si jednoduše zobrazit nabídku dárků pouze ve vámi preferované lokalitě.

Dárky pro....

Každý muž má nějakou povahu, a to by mohlo výrazně pomoci při výběru toho správného dárku. A právě proto, jsme různé povahy použili jako kategorie zážitků.

Dárek pro automobilové fanoušky je nejčastěji prohlíženou kategorií, téměř každý muž má rád rychlá nebo velká auta. Nákup v této kategorii zážitků je téměř sázka na jistotu, asi žádný muž neodmítne jízdu ve Ferrari, formulí nebo rovnou tankem. Pro fanoušky rally, nabízíme jízdu v roli navigátora na horkém sedadle spolujezdce. Vrcholem této kategorie je produkt ZÁVODNÍKEM NA ZKOUŠKU.

Adrenalinové zážitky najdete v kategorii DÁRKY PRO DRSŇÁKY. V této nabídce najdete největší adrenalin v podobě tandemového seskoku a Bungee jumpingu. Velký adrenalin najdete také v podobě akrobatického letu letadlem nebo při letu stíhačkou. Je to vodní živel, věnujte létaní nad vodní hladinou neboli flyboarding. V nabídce najdete děsivé únikové hry, kde se bude opravdu hodně bát, vrcholem nabídky je Poltergeist, která je považována za jednu z nejděsivějších únikových her na světě.

Z opačného soudku jsou dárky pro MUŽE ROMANTIKY. Co by to bylo za romantický zážitek, který by si užil sám, v této kategorii najdete především dárky pro dvě osoby. Tradiční romantickým dárkem jsou pobyty pro dva a degustační menu. Podobné dárky budete pravděpodobné pro POHODÁŘE.

No a pak jsou tu HRAČIČKY, ale hračky, jaké tu můžete pořídit nejsou ledajaké. Pro hračičky nabízíme skvělé reálné simulátory se skutečnými repliky kokpitů, pilotovat na simulátoru třeba Boeing je vskutku velký zážitek a pokud by chtěl pilotovat sice menší, ale opravdové letadlo, u nás není problém. Hrát si může se skutečným bagrem a vykopat pořádnou jámu. Hra na vězně nebo detektiva v únikových hrách, je také skvělým dárkem, stejně tak hra na vojáka a klidně mu půjčíme rovnou tank. Má rád superhrdiny, tak proč se jim rovnou nestát. Naučíme ho létat nad vodní hladinou s mocí flyboardu.

Dárky pro gurmány, kteří chtějí potěšit své chuťové pohárky a to jim samozřejmě můžeme splnit. Naše degustační menu jsou skvělým chuťovým zážitkem. Nabízíme degustační menu v Tančícím domě v 7. patře s nádhernými výhledy na starou Prahou, nebo degustační menu od týmu Ondřeje Slaniny přímo na zámku. Pro milovníky exotických chutí nabízíme thasjké nebo vietnamské degustační menu, připravené nejlepšími specialisty na orientální kuchyni.

Hledáte dárek pro muže co by se rád podíval na českou krajinu z ptačí perspektivy? V naší nabídce najdete lety horkovzdušným balónem, vyhlídkové lety letadlem a pro fanoušky létaní s možností pilotování. Pro adrenalinové nadšence nabízíme kombinaci vyhlídkového letu letadlem zakončený tandemovým seskokem a pokud se tak trochu tandemového seskoku bojí, darujte mu let ve větrném tunelu.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.