Dárky pro muže

Hledáte dárek pro muže, u nás najdete velký výběr zážitků, které jsou ideálním dárkem ke každé příležitosti. Máte dom pohodáře, romantika nebo automobilového šílence, vyberte mu dárek, který ho bude skutečně bavit.

Hledáte ten pravý dárek pro muže? V naší přehledné nabídce zážitků, pobytů a zájezdů na jednom místě, ten pravý dárek pro muže rozhodně najdete. Zážitek nebo pobyt je to nejlepší co můžete darovat, protože na prožité zážitky se nezapomíná. 

Jak vybrat ten správný dárek pro muže?

Aby naše nabídka byla co nejpřehlednější, rozdělili jsem dárky pro muže do několika kategorií, podle toho jaký je nebo se vám zdá být... Máte doma romantika, pohodáře nebo snad adrenalinového šílence? Nabídku dárků můžete dále třídit podle ceny a lokality. Hledáte levnější dárek, není nic jednoduššího, než si zobrazit dárky pro muže od nejlevnějšího a naopak. Víte o svém příteli nebo manželovi, že nerad někam cestuje, nechte si jednoduše zobrazit nabídku dárků pouze ve vašem kraji.

Dárky pro....

Každý muž je nějaký... A to byl hlavní klíč pro vytvoření našich kategorií, které vám mají pomoci při výběru toho správného dárku. Vybírejte zážitkové dárky pro manžela, tátu, bratra nebo kamaráda podle jejich povahy a zájmů...

Dárek pro automobilové fanoušky je nejčastěji prohlíženou kategorií, téměř každý muž má rád rychlá nebo velká auta. Nákup v této kategorii zážitků je téměř sázka na jistotu. Žádný muž neodmítne jízdu ve Ferrari, formulí 🏎 nebo dokonce tankem . Pro fanoušky rally, nabízíme jízdu v roli navigátora na horkém sedadle spolujezdce. Vrcholem této kategorie je produkt ZÁVODNÍKEM NA ZKOUŠKU.

Adrenalinové zážitky najdete v kategorii DÁRKY PRO DRSŇÁKY. Největší adrenalin můžete určitě zažít při tandemovém seskoku 🪂 a bungee jumpingu. Neméně adrenalinovým zážitkem však bude také akrobatický let letadlem nebo při letu stíhačkou, kdy můžete zažít až přetížení 5G. Je to vodní živel? Darujte mu létaní nad vodní hladinou tzv. flyboarding. Záleží jen na jeho šikovnosti, jestli bude víc nad vodou nebo pod ní!  V naší nabídce najdete také hororové únikové hry, při kterých se bude opravdu hodně bát! A že ho nic nevyděsí? Pak vyzkoušejte Poltergeist - jednu z nejděsivějších únikových her na světě.😱

Z opačného soudku jsou dárky pro MUŽE ROMANTIKY. Co by to bylo za romantický zážitek, který by si užil sám, v této kategorii najdete především dárky pro dvě osoby. Tradiční romantickým dárkem jsou pobyty pro dva a degustační menu. Podobné dárky budete pravděpodobné pro POHODÁŘE.🥂

No a pak je tu  pan HRAČIČKA Ovšem hračky, které u nás můžete pořídit,nejsou jen tak ledajaké. Pro pana Hračičku nabízíme skvělé reálné simulátory se skutečnou replikou kokpitů: Pilotovat třeba takový simulátor Boeing je skutečně mimořádný zážitek. Ale ani pilotování opravdového letadla 🛬 u nás není problém. Hrát si může se skutečným bagrem a vykopat pořádnou jámu. Hra na vězně nebo detektiva v únikových hrách, je také skvělým dárkem. Pokud miluje vojenskou techniku, můžete si zahrát na vojáka a klidně mu půjčíme i tank. Má rád superhrdiny, tak proč se jím rovnou nestát. Naučíme ho létat nad vodní hladinou na flyboardu.

Dárky pro gurmány, kteří chtějí potěšit své chuťové pohárky a to jim samozřejmě můžeme splnit. Naše degustační menu jsou skvělým chuťovým zážitkem. Nabízíme degustační menu v Tančícím domě v 7. patře s nádhernými výhledy na starou Prahou, nebo degustační menu od týmu Ondřeje Slaniny přímo na zámku. Pro milovníky exotických chutí nabízíme thasjké nebo vietnamské degustační menu, připravené nejlepšími specialisty na orientální kuchyni.🥢

Když se najedli, je čas na sportovní aktivity, vyberte si ze široké nabídky dárků pro sportovce.

Hledáte dárek pro muže co by se rád podíval na českou krajinu z ptačí perspektivy? V naší nabídce najdete lety horkovzdušným balónem, vyhlídkové lety letadlem a pro fanoušky létaní s možností pilotování. Pro adrenalinové nadšence nabízíme kombinaci vyhlídkového letu letadlem zakončený tandemovým seskokem a pokud se tak trochu tandemového seskoku bojí, darujte mu let ve větrném tunelu.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.