Tipy na vánoční dárky

Vánoce a vánoční dárky? U nás si jednoduše a bez front vyberete ten pravý dárek! Nejlepší vánoční dárek je zážitek, protože to co prožijete, vám už nikdo nevezme. Podívejte se na naše tipy na vánoční dárky.

Vánoční dárek

Objednejte vánoční dárky na našem e-shopu v klidu z vašeho domova. Nikam chodit nemusíte, u nás si pohodlně vyberete ten pravý vánoční dárek. V našem blogu jsme také pro vás připravili tipy na vánoční dárky pro muže, ženy i děti, nechte se inspirovat a pokud by zážitek nebyl ten pravý, může si ho kdykoliv vyměnit za jiný. A co by to bylo za dárek bez věnování, u nás si sami vytvoříte věnování přímo na míru. Hezké Vánoce a hlavně žádný stres.

Tipy na vánoční dárky

Můžete darovat nejoblíbenější dárky, nebo vybrat něco netradičního. Pokud si nejste jisti, jaký dárek je ten pravý, darujte poukaz na zážitek v dané hodnotě. Pokud preferujete věnovat něco konkrétního, nemusíte se bát nevhodného dárku, protože u nás si může dárek sám zdarma a jednoduše vyměnit za jiný. Klikněte na kategorii dárky pro muže, ženy nebo děti a vybírejte z našich tipů nejvhodnějších vánočních dárků, které zcela jistě udělají radost. 

Jaký vánoční dárek pro muže?

Pro muže je to celkem jednoduché, většina mužů miluje kromě své manželky také auta. V nabídce u nás najdete jízdy na velkém závodním okruhu Autodromu Most a na Autodromu Brno, kde půjčujeme supersporty i závodní auta. Je fanouškem formule, darujte tedy jízdu ve formuli na letišti Kámen nebo na okruhu Slovakiaring. A to není vše, darovat můžete rallye zážitky, buggy, nebo skutečné kolosy, které si hravě poradí se zdánlivě nesjízdným terénem. 

Jaký vánoční dárek pro ženu?

Tady je to podstatně obtížnější, má ráda adrenalin, nebo raději wellness a pohodu: Skvělým dárkem je vyhlídkový let letadlem, případně rovnou pilotování. Novinkou je u nás zážitkový kurz malování. Chybu rozhodně neuděláte krásným pobytem nebo masáží. V kategorii najdete také velký výběr adrenalinových zážitků, stačí jen kliknout a máte dárek pod stromeček.

Jaký vánoční dárek pro děti?

Mezi nejoblíbenější patří reálné simulátory a únikové hry, které nadchnou i puberťáky. Pro čerstvé držitele řidičského průkazu je ideálním dárkem škola smyku. Každého automobilového fanouška nadchne svezení v rychlém autě. 

Jaký vánoční dárek pro dva?

Společně prožitý zážitek si užijete ještě víc. Darovat můžete let balonem, tandem bungee jumping, rande v jeskyni nebo třeba degustační menu. Inspirujete se v kategorii dárky pro páry.

Jaký dárek pro celou rodinu?

Dárek pro celou rodinu se vyplatí a to nejen cenově, ale hlavně společně prožitým zážitkem. Ideálním dárkem pro celou rodinu je zájezd do zábavního parku, únikové hry, pobyt, svezení v BVP, nebo třeba úžasný canyoning. 

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.