Dárek pro maminku

Dárek pro maminku, tolik pro nás udělali, tak jim poděkujme zážitkovým dárkem, který nejlépe prožijete společně. Takový wellness pobyt nebo zážitek pro celou rodinu jistě potěší.

Dárek ke Dni matek? 

Proč byste letos neměli zapomenout na Den matek 💐? Den matek se slaví na počest všech maminek👩 po celém světě, i když ne všude ve stejnou dobu.

V Americe, Německu, Rakousku či České republice svátek připadá na druhou neděli v květnu. Velká Británie a Irsko už po několik století slaví tento svátek čtvrtou neděli postní, v Rusku je to poslední neděle v listopadu a například v Polsku je svátek slaven v konkrétním den - 26. května.

Zásluhu na rozšíření tohoto svátku u nás měla Alice Masaryková, dcera T.G. Masaryka. Za komunistů dostal přednost březnový svátek žen, ale po Sametové revoluci se tradice tohoto svátku obnovila.

Poděkujte vaší mámě, mamce, mamince za péči a lásku. Překvapte ji dárkem 🎁, který jí udělá radost!

Dárek, který potěší celou rodinu...

Z dárku se přece nemusí radovat jen máma. Spoustu zážitků si můžete užít celá rodina 👪️! Oblíbeným dárkem jsou únikové hry, které dnes nabízí nepřeberné množství příběhů od pohádkových až po hororové. Pokud tedy vyberete tu pravou, můžete se na ni vydat i s malými dětmi.  

Máte rádi adrenalin a zkoušíte nové věci? Užijte si rodinné odpoledne s flyboardingem, pří surfování 🏄‍♀️ nebo ve větrném tunelu.

Vyrazit můžete na rodinnou plavbu plachetnicí po Lipně, dobrodružné splouvání řeky Vltavy na raftu 🚣. Máte rádi adrenalin? Co takhle vyzkoušet s dětmi  ferratové lezení 🧗🏻‍♂️ nebo canyoning ve Slovinsku? Vše samozřejmě pod kontrolu zkušeného instruktora! Podniknout můžete i rodinný výlet do Disneylandu nebo Legolandu 🎢. A věřte, že si tu opravdu přijde na své celá rodina...

 

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.