Dárek pro páry

Dárek pro páry všech věkových kategorií. Nabízíme dárky pro dvě osoby k výročí, na Valentýna, svatební dar a k dalším příležitostem. Nejlepším dárkem jsou zážitky pro dva, které si společně užijí.

Jak vybrat dárek pro páry?

Není důležité, jestli vybíráte dárek na Valentýna, výročí nebo třeba jako svatební dar, podstatou dárku pro dva je, aby si to společně oba nebo obě užili. V naší nabídce najdete tipy na dárek pro dvě osoby, zaměřený na společný prožitek a to nejlépe splňuje zážitek, protože to co společně prožijí, je na pořád. Nejoblíbenějším dárkem pro páry je let balónem, pohled na českou krajinu z ptačí perspektivy je zkrátka nezapomenutelný, to samé platí v případě vyhlídkového letu letadlem.

Láska prochází žaludkem, aneb degustační menu pro dva připravené nejlepšími kuchaři v oboru. Dalším oblíbeným dárkem pro páry je pobyt, ať už se jedná o romantický, wellness pobyt, nebo víkend na jachtě, můžete si být jisti, že si to společně užijí. Hledáte dárek pro muže, který si společně užijete, ideální volbou jsou pivní lázně. Naopak zážitek více zaměřený na ženu, ale který si samozřejmě oba užijete, je zámecký pobyt a nejlépe s nějakou tou wellness procedurou.

Kurz přežití, netradiční dárek pro páry, kde se navzájem ještě lépe poznáte a odnesete si společné zážitky. Nejsou moc na romantiku, věnujte tandem bungee jumping, společný seskok do prázdna. Adrenalin s trochou romantiky najdete v podobě zážitku rande v jeskyni. Rádi se bojí, věnujte nejstrašidelnější únikové hry, kde se opravdu bát budou.

Víkend na jachtě nebo plavba plachetnicí po lipenském jezeře, romatnika a zábava v jednom balení. Představte si, jak se plavíte při západu slunce, slyšíte jen, jak se vítr opírá do plachet, není to ideální místo požádat někoho o ruku? Raději větší komfort, pak tu máme nabídku plavby hausbótem po Vltavě.

To samozřejmě není vše, prohlédněte si kompletní nabídku zážitků, které jsou ideálním dárkem pro dva.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.