Dárek pro páry

Vybírejte z dárků pro páry! U nás najdete širokou nabídku dárků pro dva k výročí, na Valentýna i svatebních darů. Nejlepším dárek je ten, který si užijete společně.

Jaké vybírat dárky pro páry?

Hledáte dárek 🎁 na Valentýna, k výročí nebo svatební dar? Nabízíme spousty skvělých zážitků, které si můžete užít společně 👫…

Dárkem, kterým nemůžete šlápnout vedle jsou pobyty! Chtěli byste věnovat něco víc, než jen klasický pobyt? V naší nabídce najdete celou škálu wellness víkendů, romantických a zámeckých pobytů 🏰 nebo pivních lázní 🍺 po celé České republice. Vydejte se s námi do pivních lázní v Beskydech, na zážitkový pobyt v Tančícím domě, romantickou noc na zámku Loučeň nebo wellness pobyt v Orlických horách. Hledáte něco netradičního? Možná vás zaujme víkendová plavba plachetnicí ⛵️ po Lipně nebo splouvání řeky Vltavy v kánoii 🛶  i na paddleboardu. Pokud společně zvládnou kurz přežití, přežijí už opravdu všechno a v životě je nic nezaskočí...

Snesu Ti modré z nebe!

Zdá se vám to jako otřepaná fráze. S dárkem od nás můžete splnit i tohle přání... Let vysoko do oblacích v horkovzdušném balónu nebo vyhlídkovým letadlem 🛫bude skvělým dárkem nejen pro snílky a romantiky. Věřte, že není nic krásnějšího než pohled na svět z ptačí perspektivy.

Hledáte dárek pro milovníky adrenalinu? Potom vám můžeme nabídnout tandem bungee jumping nebo rande v jeskyni. Milovníkům hororů uděláte radost únikovou hrou Dům duchů 👻 nebo Poltergeist , která patří mezi nejstrašidelnější hry na světě.  

Láska prochází žaludkem...

...nebo se to alespoň říká. Darujte skvělé degustační menu 🍽️ pro dva ve vyhlášené restauraci, připravené těmi nejlepšími kuchaři v oboru?

To samozřejmě není vše, prohlédněte si kompletní nabídku zážitků, které jsou ideálním dárkem pro dva.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.