Dárky pro gurmány

Dárky pro opravdové gurmány. Máte doma mlsouna, potěšte ho gurmánským zážitkem v podobě degustačního menu v Tančícím domě, nebo třeba thajským menu připravené skutečnými profesionály z orientu? S námi pro něj určitě vyberete ten pravý dárek a možná si gurmánský zážitek užijete společně :-).

Jaký dárek pro gurmána?

Máte doma chlapa, který miluje dobré jídlo nebo dobré pití (pivo se nepočítá :-), tak právě tato stránka nabízí ty pravé dárky pro gurmány. Není to jen tak obyčejné jídlo, které si dáte na polední menu, pravé gurmánské menu musí připravit skutečný profesionál, který dokáže vykouzlit pokrmy, které si užijete... Jako dárek můžete zvolit právě degustační menu. Na výběr máte menu od Ondřeje Slaniny, skvělým zážitkem je také menu v Tančícím domě, kde kromě gurmánského zážitku, budeme úžasný výhled na starou Prahu. Hledáte něco exotického, tak co třeba Thajské nebo Vietnamské menu připravené těmi nejlepšími na danou gastronomii.

Není to jen o jídle, ochutnávat můžete také likéry, rumy a další alkoholické nápoje. K degustačnímu menu je často nabízen doplněk v podobě degustace vín. Ideální dárkem pro gurmána je pobyt včetně degustačního menu. Pokud tedy hledáte dárek pro muže, který miluje dobré jídlo, věnujete mu degustační menu, chybu rozhodně neuděláte a hlavně, degustační menu je vždy pro dvě osoby!

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.