Dárky pro gurmány

Máte doma mlsouna? Potěšte ho gurmánským zážitkem v podobě degustačního menu v Tančícím domě, nebo kurzem asijské kuchyně vedeným kuchařskými mistry! S námi pro něj určitě vyberete ten pravý dárek a možná si gurmánský zážitek užijete společně :-).

Jaký dárek pro gurmána?

Hledáte dárek 🎁 pro milovníka dobré jídlo a pití? Vybrali jsme pro vás ty nejlepší zážitky, které potěší i skutečné gurmány.

Není to jen oběd, který rychle zhltne během polední pauzy🥡. Jídlo si musí vychutnat! Jen skutečný profesionál 👨‍🍳 dokáže z běžně dostupných surovin vykouzlit doslova zázrak…  

V naší nabídce najdete hned několik degustačních menu 🍴. Restaurace Ginger & Fred v Tančícím domě vám nabídne nejen dokonalý gurmánský zážitek, ale také neopakovatelný výhled na Pražský hrad. Tří nebo pětichodové degustační menu připravené týmem Ondřeje Slaniny navíc můžet doplnit vinný párováním.

Pokud preferujete asijskou kuchyni doporučíme vám vyzkoušet thajské degustačním menu 🥢. Rádi byste vyzkoušeli něco netradičního. A co takhle návštěva šnečí farmy s degustací vybraných specialit….

Gurmán dokáže ocenit nejen dobré jídlo, ale i dobré pití. Hledáte dárek pro milovníka kvalitního alkoholu? Můžete jako dárek vybrat degustaci vybraných rumů a pálenek 🥃 v Praze nebo Plzni. K vybraným degustačním menu pak nabízíme i vinné párovaní…

Milovníka jídla však můžete překvapit i kurzem vaření! V naší nabídce najdete kurzy thajské či vietnamské kuchyně i kurz přípravy sushi.

Máte doma pivaře 🍻? Určitě ho potěšíte víkendem v pivovaru, kde může být součástí přípravy jeho oblíbeného zlatavého moku.

Nenašli jste, co hledáte! Možná si vysněný dárek vyberete z kompletní nabídky dárků pro muže

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.