Dárek pro puberťáka

Hledáte dárek pro puberťáka, věnujte mu let ve větrném tunelu, svezení super rychlým autem, nebo třeba únikovou hru. U nás si vyberte ze široké nabídky dárků pro puberťáky.

Pokud máte doma puberťáka, určitě víte, jak je obtížné vybrat mu ten správný dárek, který by ho nadchnul a potěšil. Nic není dost cool a naprostá většina dárků je totálně out. Výběrem správného zážitku určitě nemůžete šlápnout vedle. A pokud se přece jen netrefíte, může si váš puberťák kdykoliv zážitek vyměnit za jiný. 

Jaký dárek pro puberťáka?

Skvělým dárkem může být například simulátor! Nevěříte? Na simulátoru se dá zažít spousta adrenalinu a zábavy. Simulovat dnes dá prakticky cokoliv: jízda formulí, let letadlem nebo stíhačkou, stav beztíže nebo surfování na mořských vlnách. Nemusíte se bát, tohle nejsou obyčejné simulátory, ale ve většině případů, výcvikové trenažery.

Pro odvážné bungee jumping

Možná máte doma náctiletou slečnu, která neví, co se sebou. Potřebovala by poradit, jak se oblékat, nebo možná neví, jaký účes zvolit! Maluje se moc nebo naopak vůbec? Potom je určitě proměna vizáže skvělou volbou. Tým profesionálů je připraven, proměnit vaši „malou princeznu“ ve velkou slečnu.

Tráví nejraději čas se svými kamarády, darujte mu únikovku. Společně si užijí spoustu zábavy a možná i potrápí mozkové závity při řešení pekelně těžkých úkolů.  Pokud byste si ho chtěli zase chvilku užít jen sami pro sebe, pak můžete vyrazit na dobrodružnou plavbu na plachetnici, nebo ho vezměte s sebou na dokonalou dovolenou v hausbótuJen je otázka, jestli ji nebo jeho nebudete chtít po pár dnech hodit přes palubu…

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.