Dárek pro chlapa

Dárek pro chlapa, nic pro něj není problém a před žádnou výzvou se nezastaví! Hledáte zážitkový dárek pro pořádný chlapy? Co takhle tandemový seskok, amatérský závod na okruhu, bungee jumping a další adrenalinové výzvy? S námi pro něj určitě vyberete ten pravý adrenalinový dárek :-).

Dárky pro pořádný chlapy!

Hledáte adrenalinový dárek pro muže, dárek pro drsňáka 💪, se kterým jen tak něco nepohne? V naší nabídce adrenalinový dárků najdete výběr zážitku, které můžete věnovat nejen odvážným mužům.  A pokud by se mu přece jen rozklepala kolena 😨, kdykoliv si může svůj zážitek vyměnit za jiný.

Zažít může adrenalinové létání nad vodou jako Superman 🦸‍♂️ při flyboarding, lézt po skále jako Spiderman nebo se prohánět v autě 🚗 jako James Bond! Chtěl by vyzkoušet pořádně divokou rally jízdou, účast ve skutečném závodu  za volantem BMW, nebo pořádně rozvířit prach na autokrosové trati se závodní buggy? O těchto zážitcích už nemusí jen snít!

Bojí se rád a je milovníkem hororů! Darujte mu hororovou unikovou hru Dům duchů 🏚️ nebo Poltergeist. Je za svitu baterky 🔦 musí rozluštit tajemství starého domu, do kterého se jen tak někdo neodváží. Věděli jste, že v Praze najdete jednu z 10 nejděsivějších únikových her na světě 🌍️!

Hledáte pořádnou porci adrenalinu! Bungee jumping z nejvyššího mostu v České republice nebo ze 110 metrů vysoko položené jeřábní plošiny. Chtěli byste darovat ještě něco víc? Velkou výzvou je tandemový seskok 🪂, z výšky 4000 metrů se bude k zemi řítit neuvěřitelnou rychlostí 200 km/h. Při akrobatickém letu 🛩️ nebo letu cvičnou stíhačkou naopak může zažít neuvěřitelné přetížení až 5G 😵, které zažívají jen profesionální akrobatičtí letci nebo piloti stíhaček. A to opravdu není nic pro slabé žaludky!

Nenašli jste ten pravý dárek, prohlédněte si kompletní nabídku dárků pro muže, za naší nabídky si jistě vyberte.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.