Dárek zážitek

Dárky pro muže, ženy i děti v krásném dárkovém balení s osobním věnováním. Vyberte si ten pravý zážitek! Zážitkové dárky jsou skvělou volbou nejen k narozeninám, ale také jako svatební dar nebo třeba dárek na vánoce. Sháníte originální dárek, zážitkové dárky jsou přesně to co hledáte, protože každý zážitek je originální.

Originální dárky pro muže, ženy i děti

Zážitek je originální dárek, protože každý si svůj zážitek prožije jinak, ať už si vyberete tradiční tandemový seskok, let balónem nebo pobyt, vždy si z toho odnesete svoje originální nezapomenutelné zážitky. V naší nabídce najdete i netradiční zážitkové dárky jako třeba kurz přežití, surfování na umělé vlně, flyboarding atd. Zkrátka zážitek je nejlepší dárek, protože to co prožijete, vám už nikdo nevezme.

Dárek pro muže

Jaký je ten pravý dárek pro muže, pokud víte co ho baví, po čem touží, je to jednoduché, v naší nabídce si jistě vyberete ten pravý dárek. V opačném případě je to trouchu náročnější. U mužů většinou chybu neuděláte motoristickým zážitek, snad každý muž miluje auta. Nejoblíbenější automobilové zážitky je jízda v super rychlém autě, rally zážitky, závodní buggy, formule, Tatra.

Pro začínající řidiče vřele doporučujeme školu smyku, která zábavnou formou, učí zvládat krizové situace. Pro pokročilé řidič můžete vybrat kurz sportovní jízdy. A pro ty opravdu dobré mám v nabídce jedinečné zážitky, jako možnost stát se závodníkem na zkoušku nebo zažít autokrosový trénink. Pro ty, co si za volantem tolik nevěří, je tu skvělá nabídka navigátorem rally. Pro adrenalinové šílence je nejoblíbenějším dárkem tandemový seskok, bungee jumping, kurz přežití, flyboarding a také skoro všechny automobilové zážitky.

Dárek pro ženu

Domácí spotřebiče a podobné věci nejsou originální dárek pro ženy, ale zážitek rozhodně ano. Víte po čem žena touží, pak to u nás nejspíš najdete a pokud nevíte, nechte se inspirovat nejprodávanějšími dárky pro ženy. Nejčastěji kupovaným dárkem pro ženu je pobyt, není to úplně originální dárek, ale sázka na jistotu. Stejně tomu tak je v případě degustačního menu, skvělé jídlo nikoho rozhodně neurazí a oba zážitky se hodí také jako dárek na Valentýna. Pokud chcete skutečně originální dárek, věnujte proměnu vizáže, kurz přežití, divadelním hercem na zkoušku a další netradiční zážitkové dárky. Zážitkové dárky pro ženy jsou vhodné téměř k jakékoliv příležitosti, dárek k narozeninám, k výročí, na Vánoce a nebo jen tak z lásky.

Dárek pro děti

Děti si rádi hrají a právě takové dárky v nabídce máme. Skvělé únikové hry, kde se bude bavit celá rodina, stačí si jen vybrat z pestré nabídky únikových her. Témě každé dítě hraje na mobilu, počítači nebo na konzoli. Darujte reálný simulátor auta nebo letadla, které se používají k tréninku profesionálů. Nejoblíbenějším dárkem pro děti jsou zábavní parky a to především Legoland a Disneyland. Zážitkové dárky nejsou z plastu, neválí se na poličce a nemusí se uklízet, zážitky jsou na pořád, uchované ve vzpomínkách.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.