Tip na dárky pro ženy do 1 500,-

3. 8. 2020 10:15

Vybrali jsme pro vás nejlepší dárky pro ženy v maximální hodnotě 1 500,-Kč. I v této ceně lze vybrat skvělé zážitky, které můžete věnovat jako dárek. Výběr top zážitků je na základě našeho názoru, to neznamená, že si musíte nutně vybrat zážitkový dárek pouze v námi sestaveném žebříčku. Doporučujeme, prohlédnout si kompletní nabídku zážitků dle ceny. Stačí na hlavní stránce zvolit DÁRKY PRO ŽENY, vybrat kategorii dle povahy a nastavit řazení dle nejnižší ceny, hned budete mít přehled.

Tip na dárky pro ženy do 1 500,-

 

5. Výstřel z lidského praku

Představte si obrovský prak, který vás vymrští obrovskou rychlostí, tak tohle můžete skutečně zažít. Největší lidský prak v Evropě si nyní může vyzkoušet v Praze.

4. Jízda kanoí v Českém Krumlově

Romantická projížďka ve dvou na lodi po Vltavě, pro začínající vodačky i pro zkušené. Vybrat si můžete stabilní nafukovací kanoi, nebo plastovou loď.

3. Speleologem na zkoušku

Staňte se speleologem a prozkoumejte jeskynní systém jako skutečný speleolog. Dostanete se na místa, kam se běžný turista nepodívá, do světa věčné tmy. Vybaveni svítilnou, jištěni ferratovým setem a pod vedením zkušeného instruktora, se stanete jeskyňářem na zkoušku.

2. Větrný tunel

Větrný tunel Praha je unikátní stavba, která dokáže simulovat volný pád a stav beztíže! Prosklená letová komora má průměr 4,3 metrů a celkovou výšku neuvěřitelných 14 m, vzduch uvnitř proudí rychlostí až 270 km/h, což je rychlost opravdového hurikánu. Vy však létáte v bezpečné výšce a pod neustálým dohledem zkušeného instruktora.

1. Bungee Jumping

Bungee jumping se skáče z mostu, seskok je však možné absolvovat také z jeřábu nebo třeba z televizní věže. Pro začátečníky je bungee jumping naprosto bezpečným sportem a je daleko bezpečnější než třeba jízda autem nebo přecházení silnice, stačí najít odvahu a skočit.

Podívejte se na kompletní nabídku DÁRKŮ PRO ŽENY.

Chcete nenápadně naznačit svým přátelům, jaký dárek si přejete, otevřete si na našich stránkách zážitek a dejte sdílet, pak už jenom čekejte, zda se někdo chytne😁

Pošlete tip svým blízkým Sdílejte tip na dokonalý zážitek!