Jaký dárek pro puberťáka?

20. 1. 2021 12:03

Máte doma puberťáka? Každý teenager prožívá pubertu trochu jinak, ale v jednom se shodnou, nic není dost cool a naprostá většina dárků je totálně out. Tak jaké dárky jsou „cool“?

Jaký dárek pro puberťáka?

 

Pokud máte doma puberťáka, určitě víte, jak je obtížné vybrat mu ten správný dárek, který by ho nadchnul a potěšil. Nic není dost cool a naprostá většina dárků je totálně out. Výběrem správného zážitku určitě nemůžete šlápnout vedle. A pokud se přece jen netrefíte 🎯, může si zážitek kdykoliv vyměnit za jiný. 

A jaký dárek, pro vašeho puberťáka, bude ten pravý!

Skvělým dárkem může být například simulátory! Nevěříte? Na simulátoru se dá zažít spousta adrenalinu a zábavy. Simulovat se dnes dá prakticky cokoliv: jízda formulí 🏎️, let dopravním letadlem ✈️ nebo stíhačkou, stav beztíže ve větrném tunelu nebo surfování 🏄🏻‍♀️ na mořských vlnách. Nemusíte se bát, tohle nejsou žádné obyčejné simulátory. Naopak, například letecké simulátory z naší nabídky jsou dokonce využívány pro výcvik profesionální pilotů 👩‍✈.

Pro odvážné bungee jumping z mostu nebo z jeřábu a pro ještě odvážnější je tu tandemový seskok 🪂. Nemusíte se o ně bát, v nabídce máme pouze nejlepší provozovatele v oboru.

Má rád či ráda auta? Řídit je sice ještě nemůže, ale svezení už zajistit můžeme. Chtěli by zažít jízdu ve nadupaném Ferrari🚗, projet se v dakarské buggy, zažít v drsném terénu s Hummerem 🚙 nebo dokonce tankem? I tento sen mu můžete splnit. Pokud už vlastní řidičský průkaz na motorku🏍️, může být skvělým dárkem také motoškola na autodromu v Mostě.

Mají rádi vodu? Darujte flyboarding ... může se potápět jako delfíni 🐬, vrhat salta a vznášet se nad vodní hladinou! Podaří se mu / jí zkrotit vodní proud pod sebou? Pro milovníky vodních sportů bude skvělým dárkem také canyoning!  Skvělá adrenalinová zábava, při které si vyzkouší slaňování, skoky do vodopádů i přírodní klouzačky - zkrátka takový přírodní zábavní park! Canyoning je určen pro děti od 15. let, s mladšími dětmi si jej můžete užít jako privátní akci! Jedinou nevýhodou je, že za touto skvělou zábavou musíte cestovat do Slovinska, Rakouska nebo Itálie! Ale věřte, že to určitě stojí za to...

Možná máte doma náctiletou slečnu, která neví, co se sebou. Potřebovala by poradit, jak se oblékat, nebo možná neví, jaký účes zvolit! Maluje se moc nebo naopak vůbec? Potom je určitě proměna vizáže 📸 skvělou volbou. Tým profesionálů je připraven, proměnit vaši „malou princeznu“ ve velkou slečnu.

Láká je práce v televizi 📺️ nebo rádiu 📻️ ? Během jediného dne si vyzkouší, co taková práce reportéra nebo moderátora obnáší. Od dětství sní, že bude hvězdou přehlídkových mol, potom ji jistě potěší zážitek Modelkou na zkoušku.  Budoucím kuchařům a kuchtíků 👨‍🍳 zase uděláte radost kurzem vaření 🍛 nebo výroby čokolády 🍫.  Pokud rádi kreslí, nebo by se to chtěli naučit, potěší je kurz malování 🎨 v Praze nebo Plzni.

Tráví nejraději čas se svými kamarády, darujte mu únikovku. Společně si užijí spoustu zábavy a možná i potrápí mozkové závity při řešení pekelně těžkých úkolů.  Únikové hry dnes nabízí nepřeberné množství příběhů od pohádkových až po hororové. Přijdou na kloub detektivní zápletce jako Sherlock Holmes🕵🏻, dostanou se ven z potápějícího se Titaniku 🛳️ nebo zachrání galaxii 🪐v hře Star Wars?  Na ty nejodvážnější čeká hororová hra Dům duchů 👻  nebo Poltergeist.

Pokud byste si ho či ji chtěli zase chvilku užít jen sami pro sebe, pak můžete vyrazit na dobrodružnou plavbu plachetnicí ⛵️ po Lipně nebo sjet Vltavu na kánoi 🛶 či paddleboardu. Je jen otázkou, jestli je nebudete chtít po pár dnech hodit přes palubu…😀

 

Pošlete tip svým blízkým Sdílejte tip na dokonalý zážitek!