Jaký dárek pro puberťáka?

20. 1. 2021 12:03

Máte doma puberťáka? Každé dítě prožívá pubertu trochu jinak, ale v jednom se schodnou, nic není dost cool a naprostá většina dárků je totálně out. Tak jaké dárky jsou „cool“?

Jaký dárek pro puberťáka?

 

Vybrat dárek pro puberťáka je náročný úkol, tedy pokud nevíte co přesně by si přál. Využili jsme 10 let zkušeností se zážitkovými dárky a sepsali nejvíc cool zážitky pro puberťáky.

A jaký dárek pro vašeho puberťáka bude ten pravý! 

Skvělým dárkem může být například simulátor! Nevěříte? Na simulátoru se dá zažít spousta adrenalinu a zábavy. Simulovat dnes dá prakticky cokoliv: jízda formulí, let letadlem nebo stíhačkou, stav beztíže nebo surfování na mořských vlnách. Provedení simulálorů je naprosto dokonalé a od reality se téměř neliší. Například letecké simulátory jsou na takové úrovni, že slouží jako výcvikové středisko pro piloty a kdo by nechtěl pilotovat dopravní letadlo Boeing nebo bojovou stíhačku? Pokud máte doma konzoli nebo počítač, tak pravděpodobně víte, jaké hry hraje a pokud jsou to závodní hry, máte vyhráno. V nabídce máme skvělý závodní simulátor v Praze, který také slouží k tréninku pro závodníky. Pro fanoušky formule máme úžasný simulátor formule s virtuální realitou v Brně.

Pro odvážné bungee jumping z mostu nebo z jeřábu a pro ještě odvážnější je tu tandemový seskok s padákem. Nemusíte se o ně bát, v nabídce máme pouze nejlepší provozovatele v oboru.

Možná máte doma náctiletou slečnu, která neví, co se sebou. Potřebovala by poradit, jak se oblékat, nebo možná neví, jaký účes zvolit! Maluje se moc nebo naopak vůbec? Potom je určitě proměna vizáže skvělou volbou. Tým profesionálů je připraven, proměnit vaši „malou princeznu“ ve velkou slečnu.

Tráví nejraději čas se svými kamarády, darujte mu únikovou hru a to ne ledajakou, únikovky si důkladně vybíráme, v nabídce najdete hry inspirované filmem, pevností Boyard nebo dokonce jednu z nejstrašidelnějších únikových her na světě. Společně si užijí spoustu zábavy a možná i potrápí mozkové závity při řešení pekelně těžkých úkolů.  Pokud byste si ho chtěli zase chvilku užít jen sami pro sebe, pak můžete vyrazit na dobrodružnou plavbu na plachetnici po Lipně, nebo se vydejte na dvoudenní plavbu raftem po VltavěJen je otázka, jestli ji nebo jeho, nebudete chtít po pár dnech hodit přes palubu :-).

No a pokud by se dárek od vás s láskou vybraný nelíbil, jednoduše si ho u nás vymění za jiný.

Pošlete tip svým blízkým Sdílejte tip na dokonalý zážitek!