Dárky pro autíčkáře

Hledáte dárek pro malého závodníka? Věnujte mu jízdu dětskou buggy nebo svezení v autě. Pro začínající řidiče a řidičky je naopak skvělým dárkem škola smyku. S námi pro ně určitě vyberete ten pravý dárek :-).

Jaký motoristický zážitek pro děti?

Malý i velcí kluci obdivují auta, zvláště ty na rally a super rychlá. V této kategorii najdete vše okolo aut, motorek, ale také těch větší strojů jako je bagr, Tatra nebo dokonce tank. Většina motoristických zážitků je zaměřena jak na řidiče, tak také na jízdu na sedadle spolujezdce. 

Motoristický zážitek pro děti do 10 let

Pro nejmenší zážitkáře máme trochu omezenější nabídku. Jelikož k svezení na sedadle spolujezdce potřebujete výšku 150cm, můžete rovnou zapomenout na supersporty. I přesto je tu jedna možnost a to svezení na zadních sedačkách u vybraných supersportů. Je to také ideální dárek pro celou rodinu, rodič řídí a děti se vezou na zadních sedačkách. Takovou možnost nabízí Nissan GTR, Subaru WRX STi a nebo skvostný Ford Mustang Shelby GT350. Skvělý simulátor formule 1 nebo profesionální závodní simulátor, udělá radost každému automobilovému nadšenci. Jediný reálný stroj, který mohou mladší děti řídit, je dětská buggy v Příbrami. Vřele doporučujeme jízdu na korbě pancéřového BVP, ideální dárek pro celou rodinu.

Motoristické zážitky pro děti do 17 let

Starší děti mohou využít veškeré zážitky popsané u kategorie do 10 let. Starší děti už mohou využít svezení v supersportu na sedadle spolujezdce a to považujeme za nejlepší zážitek a to především na polygonu s Ferrari 488 Spider v Příbrami nebo v Ktm a Ariel Atom na letišti Kámen u Pelhřimova a v Trenčíně. Pro začínající motorkáře doporučujeme motoškolu.

Motoristické zážitky pro děti od 18 let

V 18 letech už to defacto nejsou děti a můžete vybírat z kompletní nabídky dárů pro muže, tedy pokud vlastní řidičský průkaz. Pro začínající řidiče vřele doporučujeme školu smyku, neužitečnější dárek, který je navíc velmi zábavný.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.