Dárky pro kluky

Nejlepší dárky pro kluky jsou auta! Věnujte svezení v supersportu, závodním autě, Hummerem nebo dokonce ve formuli. Měří minimálně 150cm, úžasný dárek máte na dosah, protože kluci milují auta a pokud ne, tak si u nás určitě vyberete jiný dárek.

Jaký motoristický zážitek pro děti?

Ať jsou malí nebo velcí, jsou auta jejich velkou láskou! V této kategorii najdete vše okolo aut, motorek, ale i větší strojů jako bagry , Tatra nebo dokonce tanky. Většina motoristických zážitků je zaměřena na řidiče,  ale spoustu z nich si mohou plně vychutnat i neřidiči na sedadle spolujezdce. 

První motoristické krůčky...

Pro nejmenší milovníky aut 🚗 je nabídka bohužel trochu omezená. Ke svezení na sedadle spolujezdce je vyžadována výška nad 150cm, proto můžete rovnou zapomenout na supersporty jako Ferrari nebo Lamborghini. I přesto tu jedna možnost je! Nissan GTR, Subaru WRX STi nebo Ford Mustang Shelby GT350 nabízí také svezení na zadních sedadlech, a tak můžou být skvělým dárkem pro tatínky i děti.😀

I děti si však můžou vyzkoušet řízení! V naší nabídce najdete simulátor Formule 1🏎️ nebo profesionální závodní simulátor, který udělá radost každému malému automobilovému nadšenci. Dokonalý dárek bude i jízda na korbě pancéřového BVP, která je ideální dárkem pro celou rodinu.

Motoristické zážitky pro děti do 17 let

S vyšším věkem se rozšiřuje i nabídka zážitků, které si můžou zkusit! Starší děti už mohou navíc vyzkoušet svezení v supersportu na sedadle spolujezdce, které je pro automobilové nadšence skvělým dárkem. Kdo by také nechtěl zakusit nevšední pocit, kdy usednete do Ferrari nebo Lamborghini. S Ferrari 488 Spider navíc můžete zažít i jízdu na polygonu v Příbrami, na letiště Kámen u Pelhřimova nebo v Trenčíně jsou pro vás zase připraven jeden z nejrychlejších supersportů světa Ariel Atom. Pro začínající motorkáře doporučujeme motoškolu, která jim umožní zdokonalit své schopnosti na motorce. 🏍️

Už má řidičák?

V 18 letech už to možná nejsou tak úplně děti! Se získáním řidičského průkazu se navíc nabídka automobilových zážitků a dárků výrazně rozšiřuje. Pro začínající řidiče však bude nejlepším dárkem školu smyku 🚘. I užitečný dárek může znamenat spoustu zábavy!

Nenašli jste ten pravý dárek 🎁? Podívejte se na kompletní nabídku dárků pro děti, z naší nabídky si jistě vyberete!

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.