Top 10 dárky pro muže 2019

21. 3. 2020 12:46

Jaké dárky jste nejvíce kupovali mužům? Představujeme top dárky pro muže v roce 2019, podívejte se na 10 nejprodávanějších zážitkových dárků pro muže.

Top 10 dárky pro muže 2019

Každého zřejmě napadne, že nejoblíbenější dárky pro muže budou auta a nutno přiznat, že je tomu tak, ale jaké to jsou dárky a zda se do top 10 dostalo i něco jiného než motoristický zážitek? Žebříček je sestavený od méně prodávaných, až po ty nejoblíbenější.

10. Okruhovým závodníkem na zkoužku

I přes vyšší cenu velmi oblíbený zážitkový dárek pro muže a troufám si říct, že je to také ten nejlepší. Zážitek určený pro zkušenější řidiče, kteří tímto dárkem dostanou možnost, zažít skutečný závod jako jezdec závodního týmu. Série vytrvalostních závodů pro amatéry a hobby jezdce, má již poměrně dlouhou tradici. Běheme závodu se střídají jezdci za volantem závodního auta a v našem závodním speciálu BMW, je navíc zkušený spolujezdec, který pomůže s celým průběheme jízdy. Pokud si majitel poukazu na závod netroufá, může využít svou jízdu na testování. 

9. Letecký simulátor

Málo kdo si dokáže představit jak moc jsou simulátory realistické, pamatuji se na své první testování a byl jsem překvapen reálností, dokonce jsem měl pocit, že se letadlo naklání. A to jsme ještě netestovali nejreálnější simulátor Boeingu v Praze. Letecký simulátor se časem dle našeho názoru, dostane v žebříčku prodejnosti ještě výše a především novinka v podobě pohyblivého leteckého simulátor, který slouží jako tréninkové centrum pilotů. Nicméně i na simulátorech Boeingů se trénují budoucí i současní piloti. 

8. Bungee jumping

První nemotoristický dárek v žebříčku. Adrenalinový zážitek při seskoku z mostu přivázáni na laně. Levnější varianta tandemového seskoku, který také patří k nejprodávanějším zážitkům.

7. Jízda formulí

Nutnost nejen pro všechny fanoušky formule, tohle by si měl vyzkoušet každý, kdo rád řídí. Formule nabízíme na letištích a také na okruhu Slovakiaring. Pozor, nejedná se o žádnou atrapu, ale o skutečné formule kategorie F4.

6. Jízda na čtyřkolce

Nízká cena a dostupnost ve více lokalitách, dělá z tohoto zážitku velmi oblíbený dárek a není to je o ceně. Jelikož se jízda odehrávám na polygonech nebo zážitkových trasách, posunuje jízdu na čtyřkolce zase o level výš. Zejména ve Vílanci u Jihlavy, je to velmi oblíbeným zážitkem.

5. Pilotování letadla

Když někomu řeknete, že jste pilotovali skutečné letadlo, bude se na vás nejspíš dívat trochu nevěřícně. Časem se tento zážitek dostal mezi nejoblíbenější dárky, protože lidé pochopili, že téměř nic není nemožné a začali pilotování více vyhledávat, kdo by nechtěl zkusit pilotovat letadlo?

4. Jízda Hummerem

Opět je tu automobilový zážitek a rovnou nezastavitelný Hummer. Tento zážitek je velmi oblíbený pro svou dostupnost ve více lokalitách a ženy převážně nakupují auta a když zrovna netouží po Ferrari, tak je tu pořádnej Hummer. Velmi oblíbenou alternativou je jízda speciálem Tatra, ale ta je nabízena pouze v Ostravě, pokud to máte daleko, můžeme vřele doporučit novinku Monster Truck v Příbrami, nebo tradiční BVP a tank v Milovicích, tyto dárky jistě také potěší. 

3. Jízda závodní buggy

Zřejmě pro vás největší překvapení, ale je to dané návykovostí tohoto zážitku. Většinou se kupují 3 koly a to je prostě málo. 3 kola v závodní buggy na autokrosovém okruhu jsou pouze takovou ochutnávku a než to dostanete do ruky je konec. Tento zážitek často kupují znovu a proto je to jeden z nejoblíbenějších dárků. Jízda buggy je určena především dobrým řidičům, často se jezdí smykem a zvládnou buggy s velkým výkonem na šotolině dá celkem zabrat.

2. Zážitková jízda v Subaru

Zuřivá bestie jak se přezdívá Subaru WRX STi, je velmi oblíbeným dárkem pro fanoušky rally. Žádné jiné auto nemá tak blízko rally speciálům jako právě Subaru a to naše je navíce výrazně upravené. Na výběr máte svezení závodním speciálem v Sedlčanské kotlině, nebo řízení upraveného Subaru v Českém Krumlově. V Krumlově se sice jezdí v běžném provozu, ale na zážitkové trase, kde moc aut nepotkáte a můžete si tak pořádně užít kanonádu ze závodních výfuků. Alternativou a velmi oblíbeným zážitkem, je rally zážitek s Fordy v Plzni.

1. Jízda v supersportu

A je tu první místo, nikoho zřejmě nepřekvapí, že jsou to zrovna supersporty. I přesto, že se jedná o dálniční jízdu, těší se jízdy supersporty největší oblibě. V prodejnosti vládne překvapivě Ford Mustang Shelby a nutno říct, že je to famózní zážitek. O něco méně je v oblibě Ferrari a Lamborghini. V nabídce je také možnost jízdy ve Ferrari na polygonu, ale cena versus ujeté kilometry je úplně jinde.

Pošlete tip svým blízkým Sdílejte tip na dokonalý zážitek!