Dárky pro sporťáky

Vybíráte dárek pro sportovně založené děti? I na sportovce jsme v naší nabídce mysleli! Možná by se jim mohlo líbit létání ve větrném tunelu, surfování na surfařském simulátoru, flyboarding, canyoning a další sportovní zážitky. S námi určitě vyberete ten pravý dárek.

Dárky pro malé i velké sportovce

Tipy na dárky pro sportovně založené děti, vyberte si akční zážitek, kde si pořádně protáhne celé tělo. Sport, respektive pohyb obecně, je velmi důležitou součástí našeho života. V kategorii dárky pro sportovce najdete zážitky, které vyžadují aktivitu. Mobil, počítač i konzole, jsou v dnešní době součástí téměř všech dětí napříč věkových kategorií a tedy velkým nepřítelem pohybovým aktivitám. Garantujeme, že zážitky na této stránce budou bavit i toho největšího pařmena. I pro ty, co nepustí mobil z ruky, máme skvělý zážitek, kde právě mobil, bude potřebovat. Jedná se o venkovní únikové hry, kde plníte zadané úkoly pomocí aplikace.

Počítačové hry tak trochu jinak, aneb reálné simulátory, které nadchnou nejen děti. Pro mladší máme v nabídce simulátor stíhačky a simulátor formule s virtuální realitou. Oba simulátory jsou samozřejmě určeny také pro starší děti a dospělé. Pro starší máme náročnější simulátory, respektive trenažery, na kterých trénují opravdoví piloti i automobilový závodníci.

Vřele doporučujeme únikové hry, v nabídce najdete pouze nejlépe hodnocené hry v České republice, stačí si jen vybrat žánr a užít si dobrodružství. Únikové hry jsou vhodné pro celou rodinu a pro tuto příležitost, doporučujeme především únikovou hru Kingdom Come na motivy stejnojmenné hry, která se odehrává na středověké tvrzi Malešov se skutečnými herci, je to takzvaná next level úniková hra. Sledujete rádi pevnost Boyard, tak co si něco podobného rovnou vyzkoušet v Prison Island, kde na vás čeká 30 místností s různorodými úkoly.

Na závěr musíme zmínit skvělý canyoning pro celou rodinu, větší a zábavnější dobrodružství těžko nikde jinde zažijete, máte pouze jeden háček, musíte se vydat do Slovinska, Rakouska, nebo Itálie. U nás se musíte spokojit s kurzem Via ferrat, kde se naučíte základy lezení na zajištěných cestách. Bez jakýchkoliv vymožeností se budete muset obejít během kurzu přežití na Šumavě, unikátní kurz určený pro rodiny s dětmi. Nabídka je široká, ať už vyberete jakýkoliv zážitek, můžete ho v případě potřeby vyměnit za jiný. Platnost poukazu je vždy minimálně 1 rok od zakoupení. Nevybrali jste si z této nabídky, podívejte se na kompletní nabídku dárků pro děti.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.