Dárky pro drsňáky

Zážitkové dárky pro opravdový chlapi. Hledáte dárek pro muže co se ničeho nebojí, co takhle tandemový seskok, amatérský závod na okruhu, bungee jumping a další adrenalinové výzvy? S námi pro něj určitě vyberete ten pravý adrenalinový dárek :-).

Adrenalinové dárky pro chlapi

Vyberte si z velké nabídky adrenalinových zážitků, které můžete věnovat jako dárek odvážným mužům. Podívejte se na naše tipy adrenalinových dárků, v nabídce máme menší, ale i extrémní výzvy pouze pro odvážné. Mějte vždy na paměti možnost výměny zážitku, pokud by si na to daná osoba netroufla.

Za extrémní zážitky považujeme tandemový seskok a bungee jumping. Oba zážitky jsou nejadrenalinovější výzvou v naší nabídce, i přesto zcela bezpečné, jelikož spolupracujeme pouze s těmi nejlepšími v oboru. Méně adrenalinu, ale stále v obří míře, zažijete jako spolujezdce v rally na amatérském závodu, během lezení do 40 metrů hluboké propasti a na Via ferratě nebo třeba při úžasném canyoningu. Pořádnou porci odvahy budete potřebovat na netradiční zážitek flyboarding, který umožňuje létání nad vodou.

Kurz přežití také patří do adrenalinových zážitků, protože právě na těchto kurzech, musíte překonat sami sebe a hlavně bez moderních vymožeností. Další porce adrenalinu v automobilových zážitcích, jízda závodní buggy pořádně prověří, na co si troufnete, to samé, ale v ještě větší míře platí během amatérského závodu za volantem závodního speciálu BMW.

Strach je další forma adrenalinu a v našich horrorových únikových hrát, se rozhodně bát budete. V nabídce najdete Dům duchů a kdyby vám to nestačilo, pak je tu Poltergeist, nejstrašidelnější hra v České republice. To samozřejmě není vše, v nabídce najdete další tipy na skvělé dárky pro muže.

 

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.